stickyimage

beGLOSSY Girl’s Night Out with Zmalowana

To wyjątkowa edycja obok, której z pewnością nie przejdziesz obojętnie! Każdy z produktów do tego boxa został wybrany przez Polską Mistrzynię Makijażu – Zmalowaną. Internautom znana jest z tego, że na You Tube dzieli się swoją pasją do makijażu z tysiącami widzów. Poniżej znajdziesz tutorial „Klasyka w stylu Zmalowanej”, z którego dowiesz się jak używać kosmetyki z pudełka beGLOSSY Girl’s Night Out with Zmalowana.

Klasyka w stylu Zmalowanej

KROK 1
Na oczyszczoną twarz naniosłam krem pielęgnacyjny Yves Rocher Sensitive Vegetal nawilżająco-łagodzący.

KROK 2
Twarz wyrównałam podkładem, pod oczy naniosłam korektor, całość utrwaliłam pudrem matującym.

KROK 3
Nie wyobrażam sobie mojego makijażu twarzy bez bronzera i rozświetlacza, dlatego ten produkt musiał znaleźć się w pudełku. W pierwszej kolejności konturuję buzię produktem od Manna Kadar Cosmetics, a następnie rozświetlam szczyty kości policzkowych oraz najwyższe punkty mojej twarzy.

KROK 4
Wyrównuję kolor powiek neutralnym matowym cieniem Yves Rocher.

KROK 5
Ten bronzer to świetny kosmetyk nie tylko do twarzy. Można nim również wycieniować powiekę w zewnętrznym kąciku oraz podkreślić załamanie oka.

KROK 6
Kreska – jaskółka. Ja ją po prostu uwielbiam i dla mnie to kolejny must have! Uwielbiam kreski, bo to szybki sposób na zbudowanie ramy oka.

KROK 7
Na specjalną okazję zakładam swój model rzęs, który nazywa się MARTA. Pięknie zagęszcza linię rzęs i dodaje efektu WOW. Nasze rzęsy możecie kupić na www.sminko.pl.

KROK 8
Uwielbiam matowe róże, dodają życia naszym policzkom i nadają dziewczęcy charakter.

KROK 9
Do takiego makijażu oka będzie pasowało większość kolorów pomadek. W beGLOSSY znajdziecie różne odcienie wspaniale nawilżających pomadek od Golden Rose Sheer Shine Stylo Lipstick. Ja wybrałam odcień 32, bo w tym sezonie kolory wina są bardzo modne.

makijaz

Tagi: , , , , , , , ,