stickyimage

Autorska kolekcja bielizny The Intimate Britney Spears w salonach Gatta już pod koniec września!

Britney Spears, ikona popkultury i światowej sławy gwiazda muzyki pop, zaprojektowała swoją pierwszą autorską kolekcję bielizny nocnej – The Intimate Britney Spears. Już 9 września, podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody, odbędzie się premiera tej kolekcji. Następnie ekskluzywna bielizna trafi do sklepów na całym świecie. W Polsce dostępna będzie w salonach marki Gatta.

Gatta, oferując co sezon bardzo bogate i różnorodne kolekcje odzieży i dodatków, odpowiada na potrzeby wszystkich kobiet. Aby zaspokoić oczekiwania tych, które szukają wyjątkowej, seksownej bielizny – Gatta wprowadza do swoich salonów kolekcję The Intimate Britney Spears.

Zdecydowaliśmy się wprowadzić kolekcję Britney Spears, bo ujął nas jej klasyczny, a jednocześnie zmysłowy i seksowny design. Wszystkie produkty Gatta są komfortowe, niemalże jak druga skóra. Taka sama jest nowa bielizna The Intimate Britney Spears, która już pod koniec września dostępna będzie w naszych salonach” – powiedziała Monika Kazimierczak, Marketing Manager Gatta.

Linia The Intimate Britney Spears zawiera nie tylko zmysłowe i kobiece zestawy bielizny, kimona oraz topy, inspirowane modą vintage, ale także wygodne propozycje stroju codziennego. Kolekcja charakteryzuje się niezwykłą dbałością o szczegóły – zachwycają jej wykończenia i dodatki: szydełkowe, satynowe oraz koronkowe detale.

Dodatkowe informacje  na temat kolekcji The Intimate Britney Spears:
The Intimate Britney Spears to globalna linia damskiej bielizny nocnej zaprojektowana przez ikonę popkultury, piosenkarkę – Britney Spears. We współpracy z największą skandynawską marką bieliźnianą – CHANGE Lingerie – powstała unikatowa seria produktów, które charakteryzują się wysoką jakością i zmysłowym designem. W Polsce, pod koniec września, kolekcja dostępna będzie w salonach firmowych Gatta, a także w salonach CHANGE Lingerie.

Więcej informacji o marce i projekcie znaleźć można na stronie: www.intimatebritneyspears.com  

Tagi: , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane