stickyimage

Aromatyczna Lea – smukła dama ze Szwajcarii

Smukła sylwetka, paleta czystych kolorów, minimalizm w szwajcarskim wydaniu i unikalna technologia to cztery cechy definiujące najmłodszą członkinie rodziny produktów Stadler Form – aromatyzer Lea.

Produkty szwajcarskiej firmy Stadler Form – producenta urządzeń poprawiających jakość powietrza – charakteryzują się prostą, designerską formą, funkcjonalnością i precyzją wykonania. Do rodziny stylowych wentylatorów, nawilżaczy i oczyszczaczy powierza dołącza Lea – nowy aromatyzer, który ubarwi ulubionymi zapachami jesienną słotę.

. Efektywnie działa w pomieszczeniach o powierzchni do 50 m². Lea daje możliwość pracy w dwóch trybach: ciągłym i przerywanym (10 minut pracy,  20 minut spoczynku). Posiada tryb pracy Daylight, który jest uruchamiany przez światło dzienne, w trybie tym aromatyzer wyłącza się, gdy w pokoju zapada zmrok.

Spokój, odpoczynek i wyciszenie. Świeżość i rześkość. Energia, pobudzenie i siła. Lea jest dostępna z trzema olejkami zapachowymi w kompozycjach o nazwach: Refresh, Relax i Revive. Niezależnie od propozycji zapachowych firmy Stadler Form, aromatyzer jest kompatybilny z innymi kompozycjami aromatycznymi w buteleczkach o pojemności 10 ml. W odróżnieniu od zapachów w aerozolach, atomizerach i świecach, Lea daje możliwość korzystania z naturalnych olejków, które są pozbawione syntetycznych dodatków drażniących nozdrza i wywołujących dyskomfort u osób wrażliwych na tego typu wonie.

Lea charakteryzuje się smukłą sylwetką – mierzy 202 mm, a jej podstawa ma średnicę 57 mm. W prostej  formie aromatyzera zamknięto trzy akumulatorki, dzięki którym nie potrzebuje kabla zasilającego. Wskaźnik poziomu naładowania akumulatorów informuje  o konieczności naładowania.

Lea jest dostępna w czterech kolorach: białym, czarnym, srebrnym i jagodowym w cenie około 349 PLN brutto.


O Stadler Form
Spółka Akcyjna Stadler Form została założona we wrześniu 1998 r., w Szwajcarii. Firma specjalizuje się
w tworzeniu, produkcji i sprzedaży artykułów gospodarstwa domowego. W produktach marki Stadler Form najważniejszą rolę odgrywa design. Założycielem firmy jest Martin Stadler. Produkty firmy zdobyły wiele międzynarodowych nagród. Są dostępne są w 37 krajach całego świata.

O DLF Sp. z o.o.
Autoryzowany importer i dystrybutor produktów marki Stadler Form w Polsce. DLF sp. z o.o. z Gdyni istnieje na polskim rynku od początku lat dziewięćdziesiątych i specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych produktów
z zakresu Hi-tech, robotyki i AGD. Celem DLF jest dostarczenie klientom najwyższej jakości urządzeń, które poprawiają jakość życia. Obecnie firma jest autoryzowanym importerem lub dystrybutorem marek takich jak: iRobot, Stadler Form, WheeMe, Pleo, Aura Roboclean, Ozonomatic, Kohersen oraz Coway.

Tagi: ,

Skomentuj artykuł

Wymagane