stickyimage

APART – Passione per la bellezza

Z okazji jubileuszu firmy APART powstała wyjątkowa kampania promująca markę. W plenerach Italii zrealizowano sesję z udziałem czterech niezwykłych kobiet – Małgorzaty Sochy, Kasi Sokołowskiej, Kasi Smutniak oraz Anji Rubik. Każda z ambasadorek APART fotografowana była w innym regionie tego przepełnionego bogactwem inspiracji kraju. Zdjęcia powstały w Rzymie, Wenecji, Mediolanie i nad jeziorem Como. Każde z nich ma inny charakter i styl, podobnie jak ambasadorki – 4 silne kobiety, z których każda ma swą oryginalną osobowość i sposób na życie.

Passione per la bellezza

Cztery piękne kobiety w nowej, jubileuszowej kampanii Apart z okazji 40-lecia istnienia firmy

ANJA RUBIK, KASIA SMUTNIAK, MAŁGORZATA SOCHA, KASIA SOKOŁOWSKA

Cztery dekady, a każda z nich tak różna, jak różne są cztery wyjątkowe kobiety. Ich uroda, charyzma i talent najpiękniej rozkwitają tam, gdzie przeszłość łączy się z teraźniejszością, a sztuka z naturą.

Nowa, jubileuszowa kampania Apart została zrealizowana we Włoszech – każda z ambasadorek fotografowana była w innym miejscu i regionie tego przepełnionego bogactwem inspiracji kraju. Architektura, kultura, sztuka, historia, moda, styl życia, doskonała kuchnia i wino, krajobrazy, słońce… Można wymieniać bez końca. Tak jak nas dzisiaj, tak kiedyś Włochy zachwyciły założycieli i właścicieli Apart – braci Adama i Piotra Rączyńskich, którzy jeszcze zza żelaznej kurtyny wyruszyli w podróż na Półwysep Apeniński. Zainspirowani zwłaszcza bogatym światem biżuterii, ekspresyjnym stylem jej noszenia, postanowili wykreować nową kulturę noszenia biżuterii w Polsce. Dziś, po 40 latach istnienia Apart wiemy, że to marzenie udało się spełnić. Na kanwie tej historii powstał pomysł realizacji jubileuszowej kampanii w słonecznej Italii.

Adam Rączyński otworzył swój pierwszy zakład jubilerski w 1977 r. Kilka lat później dołączył do niego brat – Piotr, stąd niedawno świętowaliśmy perłowy jubileusz ich współpracy. Razem snuli śmiałe marzenia i plany. Dzień w dzień pracą, zapałem i konsekwencją przekuwali je w rzeczywistość. Tak zbudowali prężną firmę jubilerską Apart, która szybko stała się pod każdym względem liderem na polskim rynku. Apart jest dziś według niezależnych badań najbardziej cenioną i rozpoznawalną marką na naszym rynku, z najlepszą obsługą klienta i największym wyborem najwyższej jakości produktów jubilerskich. Apart do dziś wierny jest swym korzeniom i wartościom. Nie tylko utrzymuje, ale również sukcesywnie rozwija nowoczesną i profesjonalną infrastrukturę produkcyjną.

Pod marką Apart kryją się tysiące wzorów, dziesiątki kolekcji różnorodnej biżuterii. Jubileusz 40-lecia, zgodnie z tradycją, nazywany jest rubinowym. Rubin – niezwykły kamień o głębokiej barwie, będący synonimem obfitości i dynamizmu, jest oczywiście obecny w kolekcjach Apart. Marka postanowiła jednak uczcić cztery dekady istnienia, tworząc wyjątkową edycję ekskluzywnych pierścionków z klasycznego lub białego złota, z których każdy zdobi 40 diamentów o łącznej masie 0,40 ct. W ofercie znajduje się również linia ponadczasowych wzorów z pojedynczym brylantem o masie 0,40 ct. Cztery dziesięciolecia zamknięte w symbolicznym, najpiękniejszym wydaniu.

Zdjęcia do najnowszej kampanii powstały w Rzymie, Wenecji, Mediolanie i nad jeziorem Como. Każde z tych miejsc ma inny charakter i styl, podobnie jak ambasadorki – 4 silne kobiety, z których każda ma swą oryginalną osobowość i sposób na życie.

Anja Rubik w Wenecji

Dla Apart staje przed obiektywem już kolejny raz. Profesjonalna, najbardziej rozpoznawalna i rozchwytywana polska modelka. Dla Apart zrealizowała liczne kampanie, m.in. diamentową i perłową, które zachwyciły Polki i profesjonalistów z branży. Z sukcesami od kilku lat realizuje także swoje artystyczne zainteresowania. Sesja światowej gwiazdy modelingu w weneckich plenerach jest jak spotkanie dwóch pięknych ikon. Olśniewająca historią i urokiem Wenecja w wyjątkowym duecie z nowoczesną Anją Rubik.

Kasia Smutniak w Rzymie

Dołącza do grona ambasadorek Apart. W scenerii jednego z najbardziej romantycznych miast świata pozuje Polka, która pokochała Italię, z wzajemnością. W wieku szesnastu lat wyjechała z Polski do Włoch, aby tam kontynuować karierę w świecie mody. Kasia od razu oczarowała słoneczną Italię i rozpoczęła współpracę ze znakomitymi fotografami oraz najważniejszymi magazynami modowymi. Wkrótce odkryło ją także włoskie kino. Gra od 2000 r. i za sprawą pamiętnych ról stała się cenioną aktorką, zapraszaną na najważniejsze festiwale filmowe, m.in. w 2012 r. została wybrana matką chrzestną 69 Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji i to właśnie jej przypadł zaszczyt inauguracji oraz zamknięcia tego najstarszego, jednego z najbardziej prestiżowych tego typu wydarzeń na świecie. Jej darem jest nie tylko olśniewająca uroda, ale także osobowość, która sprawia, że wywiera niezwykły wpływ na otoczenie, które poddaje się jej zniewalającemu urokowi. Ujmuje skromnością, unika rozgłosu. W tak doskonałym momencie swojej kariery, gwiazda wraca do ojczyzny, aby zostać ambasadorką marki Apart. Sama mówi o tym tak: „Bardzo cieszę się z możliwości pracy w kraju, który nigdy nie przestał być moim domem. Powrót dla takiej marki, jak Apart to dla mnie ogromna radość, bowiem w pewnym sensie reprezentuje ona mnie i moje polskie pochodzenie”. Piękna, utalentowana, niezwykle popularna i ceniona – Kasia Smutniak to jedna z najbardziej zachwycających gwiazd świata filmu i mody.

Małgorzata Socha nad jeziorem Como

Podbiła serca widzów udziałem w produkcjach kinowych, telewizyjnych hitach i grą na żywo, w teatrze. Jej uroda, osobowość i wypracowany styl inspirują kobiety różnych pokoleń; jest także muzą rodzimych projektantów mody. Wielokrotnie nominowana, a także nagradzana w prestiżowych plebiscytach, w których doceniano zarówno jej role, jak i urodę. Z jednej strony olśniewająca i zmysłowo elegancka, z drugiej zachwycająca autentyczną naturalnością. Gwiazda, malownicze plenery i wykwintne włoskie wnętrza nad brzegiem słynnego z filmów i wśród miłośników luksusu Lago di Como.

Katarzyna Sokołowska w Mediolanie

Moda to jej żywioł. Przez długi czas pozostawała za jej kulisami, reżyserując i tworząc choreografię najważniejszych pokazów mody topowych polskich projektantów. Odkryta przez show-biznes, od razu podbiła serca widzów i redaktorów mody. Każda jej stylizacja, z wyczuciem interpretująca najgorętsze trendy, jest szeroko komentowana i komplementowana. Znawczyni i miłośniczka mody najwyższej klasy została sfotografowana w plenerach dystyngowanej urody miasta oraz okalających go urokliwych winnic.

Tagi: , , , , , , , , , , ,