stickyimage

Anataka w Showroomie na FashionPhilosophy Fashion Week

Odwiedź Anatakę w Showroomie na FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Podczas ósmej edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland, Anataka zaprezentuje najnowszą kolekcję wiosna-lato 2013. Wszystkie modowe propozycje będzie można zobaczyć oraz kupić w dniach 18-21 kwietnia w Showroomie – wyjątkowym miejscu prezentującym polskie marki oraz kolekcje projektantów mody.

Markę Anataka stworzyła Anna Banasiak, pomysłodawczyni Monnari. Jej nowe dzieło to moda dla kobiet, ceniących klasykę, ale też marzących o odrobinie szaleństwa. Wśród propozycji z kolekcji wiosna-lato 2013 znajdziemy ponadczasowe sukienki stylizowane na włoską modę, pastelowe solejki maxi czy eleganckie komplety z modnego materiału typu pianka. Na chłodniejsze dni marka oferuje także spodnie a’la capri w wiosennych barwach oraz pikowane kurtki, które dopełnią każdą stylizację.

Fashion Week podczas, którego Anataka prezentuje swoją nową kolekcję to doskonała okazja do kontaktów z klientami. To także świetny sposób na pokazanie odwiedzającym nas gościom wielu możliwości indywidualnej stylizacji” – mówi Anna Banasiak, Art Director marki Anataka.

FashionPhilosophy Fashion Week Poland to największe wydarzenie modowe w Polsce, które co sezon odbywa się w Łodzi. Najbliższa, wiosenna edycja odbędzie się w dniach 17-21 kwietnia 2013 r. i zaprezentuje trendy na sezon jesień-zima 2013/2014. Częścią łódzkiego święta mody jest projekt Showroom, miejsce gdzie ok. 100 marek pokaże swoje kolekcje.

Butik marki Anataka zlokalizowany będzie w Showroomie na stoisku nr CS 29, w Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Tymienieckiego 22/24. Showroom będzie można odwiedzać od czwartku (18.04) do niedzieli (21.04).
Najnowsza kolekcja wiosna-lato 2013 jest dostępna na www.anataka.pl.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane