stickyimage

Amelis SuperSix – wózek-transformer, który Cię zaskoczy!

Marka Amelis wprowadziła na rynek nowy model wózka, który zaskakuje swoją funkcjonalnością! SuperSix pozwala w szybki i łatwy sposób zmienić wózek z gondoli w spacerówkę. Zapomnij o podnoszeniu, montowaniu i przekładaniu kolejnych elementów. Transformacja Amelis SuperSix to tylko jeden ruch!
Wózek Amelis SuperSix może być używany już w przypadku noworodków, gdyż doskonale spełnia funkcję gondoli, zapewniając wygodną pozycję dziecka i ułożenie go w stronę mamy. W przypadku starszego dziecka wystarczy jedno pociągnięcie budki i mamy spacerówkę, w której starszak może swobodnie oglądać otaczający go świat. A jeśli małego pasażera najdzie ochota na drzemkę podczas spaceru? Metamorfoza Amelisa jest prosta! W błyskawiczny sposób siedzisko zostaje przemontowane tak, by stanowiło wygodną, miękką gondolę do spania.
Co ważne, wózek wyróżnia się niską wagą – zaledwie 6,8 kg. Jest to zaleta, która sprawia, że Amelis SuperSix doskonale sprawdzi się podczas podróży oraz jako rozwiązanie dla rodziców, którzy często przemieszczają się samochodem.

Dodatkowo Amelis SuperSix po złożeniu stoi samodzielnie, a rączka do ciągnięcia pozwala  przemieszczać się ze złożonym wózkiem, jak z walizką. Niewątpliwą zaletą wózka jest także jego nowoczesny design i elegancka, a zarazem ciekawa kolorystyka.

Wózek dostępny jest w cenie 799 zł w zestawie z pokrowcem na nóżki i barierką oraz pokrowcem przeciwdeszczowym.

Tagi: , , , , ,