stickyimage

Agata Wojtkiewicz doradzi pannom młodym podczas Open Wedding Day

Agata Wojtkiewicz przeprowadzi prezentację trendów w modzie ślubnej, w ramach Open Wedding Day, organizowanego przez andel’s Hotel Łódź w niedzielę – 3 lutego. Projektantka doradzi przyszłym pannom młodym jakie suknie ślubne i dodatki będą modne w tym sezonie.

Open Wedding Day w andel’s Hotel Łódź to wyjątkowe, bezpłatne spotkanie dla wszystkich narzeczonych. W tym roku organizowane jest w niedzielę, 3 lutego. Ekspertem podczas wydarzenia, tak jak w roku ubiegłym, będzie projektantka mody Agata Wojtkiewicz, która w godzinach 12:00 – 12:40 przeprowadzi prezentację tendencji ślubnych.

Open Wedding Day to doskonała okazja do zapoznania się zarówno z ofertą hotelu andel’s, jak też partnerów spotkania. Miło mi, że po raz kolejny zostałam zaproszona do tego grona. Wszystkim zainteresowanym pannom młodym zaprezentuję bieżące trendy w modzie ślubnej, podpowiem też jakie dodatki będą najmodniejsze w tym sezonie” – powiedziała projektantka Agata Wojtkiewicz.

Podczas Open Wedding Day zaprezentowana zostanie ślubna oferta andel’s Hotel Łódź. Będzie można poznać historię hotelu i zobaczyć apartament dla nowożeńców, jak również weselne sale bankietowe. Odbędzie się też degustacja wykwintnego menu weselnego, przygotowanego przez szefa kuchni Mirosława Jabłońskiego.

Wszyscy narzeczeni biorący udział w spotkaniu będą mogli wziąć udział w konkursie i wygrać „Romantyczną noc poślubną”. Ci, którzy zarezerwują zaś termin wesela w andel’s Hotel Łódź do końca lutego, otrzymają salę weselną i możliwość zorganizowania sesji zdjęciowej gratis.

Dodatkowe informacje na stronie

Open Wedding Day
3 lutego 2012 r., niedziela, godz. 10:00 – 16:00
andel’s Hotel Łódź, ul. Ogrodowa 17, Łódź

Więcej informacji na temat ślubnych projektów Agaty Wojtkiewicz znaleźć można na stronie www.agatawojtkiewicz.pl

Informacje o Agacie Wojtkiewicz
Polska projektantka mody, wielokrotnie wyróżniana w konkursach Złota Nitka MTŁ i Złota Fastryga MTP. Nominowana do tytułów Damy Sukcesu (2005) oraz Projektanta Roku (2005, 2006). Zwyciężczyni konkursu Young Creative Entrepreneur – Design and Fashion Award, organizowanego przez British Council i Ambasadę Brytyjską, w którym nagrodą jest obecność podczas jednej z najważniejszych imprez modowych na świecie – London Fashion Week 2011. Projektantka co roku prezentująca swoje kolekcje na Fashion Week Poland. Jej wiosenno-letnia kolekcja „6 AM” obecna była także podczas Vienna Fashion Week 2011. Należy do najlepszych współczesnych projektantek mody, według publikacji „Modą Zaklęci – antologia polskich projektantów”. Stroje projektantki zostały zaprezentowane w finale polskiej edycji ‘Top Model’, a jej kolekcja ukazała się w magazynie Donna Collezioni wiosna/lato 2011.
Więcej informacji o kolekcjach Agaty Wojtkiewicz na stronie internetowej www.agatawojtkiewicz.pl

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane