stickyimage

Adidas z farbkami do twarzy – pokaż, że jesteś prawdziwym kibicem!

Nic nie jest w stanie oddać emocji towarzyszących rozgrywkom ulubionego zespołu. Buzująca adrenalina, gdy piłka toczy się w stronę bramki drużyny przeciwnej i… Tak! Gooool! Dzika radość, szał na trybunach! Już tylko miesiąc został do rozpoczęcia największego futbolowego wydarzenia tego roku i towarzyszących mu emocji. Z tej okazji marka adidas ma prezent dla każdego prawdziwego kibica i fana polskiej reprezentacji. Farbki do twarzy, które dodane będą do męskich dezodorantów, pozwolą wczuć się w patriotyczny nastrój na stadionie i kibicować „Naszym”.

Każdy wierny kibic chce jak najlepiej dopingować swoją drużynę.  Z okazji zbliżających się rozgrywek marka adidas dołącza do swoich produktów farbki do twarzy w kolorze białym i czerwonym, które pozwolą stworzyć na twarzy i pokazać, komu kibicujemy. A wiadomo, że odpowiedni doping fanów może czynić cuda i pchnąć Polaków do zwycięstwa.

Tematem przewodnim na stadionie podczas każdego meczu „Naszych” będzie biały i czerwony! Wyobraź sobie całe trybuny tylko w tych barwach. Flagi, stroje i oczywiście pomalowana twarz, pokaże prawdziwych kibiców i fanów piłki nożnej

Jeśli nie masz pomysłu i szukasz inspiracji do tego, w jaki sposób pomalować twarz na to największe wydarzenie sezonu, wypróbuj naszą propozycję i daj się porwać piłkarskim emocjom.

Teraz i Ty możesz pokazać całemu światu, komu kibicujesz!

Farbki dostępne są od 1 maja w zestawie z dezodorantami Extreme Power, Intense Touch i Pure Game, w cenie sugerowanej 17,96 zł, we wszystkich sklepach w całej Polsce.

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane