stickyimage

Kosmetyki na bazie olejka arganowego od ArganGroup

Celem firmy ArganGroup jest stworzenie ludziom dostępu do najwyższej jakości produktów prosto z Maroka w tym 100% oleju arganowego. Olej arganowy zwany jest przez ludy zamieszkujące Maroko „Płynnym Złotem”. Ze względu na niezwykłe właściwości zdrowotne oraz kosmetyczne, olej ten stał się jednym z najcenniejszych odkryć współczesnej medycyny. Choć w terenach zachodniej Afryki znany był już od dawien dawna, dopiero od kilku lat stał się szerzej dostępny w innych częściach świata.

Podczas tworzenia naszych produktów kierujemy się tym, aby nie tylko spełniały najwyższe standardy jakości, ale również były wygodne w użytkowaniu i przyjemne dla oka. Dzięki temu klienci otrzymują poczucie zadowolenia i luksusu w rozsądnej cenie. Bezpośredni import oleju arganowego, stały monitoring od produkcji w Maroku poprzez transport do Polski, własne badania laboratoryjne, konfekcjonowanie w ciemne szklane opakowania to gwarancja najwyższej jakości 100% Oil Argan Bio, który oferujemy naszym klientom.”

Olej arganowy, który trafia do Europy często jest niskiej jakości, co spowodowane jest kilkoma czynnikami:

  •  zbyt wysoką temperaturą przechowywania i transportu obniżająca trwałość oleju i jego utlenianie (jełczenie skrócenie okresu przydatności)
  •  przechowywaniem i sprzedażą oleju w opakowaniach transparentnych nie zabezpieczających go przed promieniami UV (rozkład najważniejszych składników oleju, skrócenie okresu przydatności)
  • przechowywanie i sprzedaż oleju w opakowaniach z tworzyw sztucznych (migracja składników tworzyw do oleju)
  • zafałszowanie oleju innymi tanimi olejami

Firma ArganGroup jest bezpośrednim importerem oleju arganowego z Maroka.

Zakłady w Maroku z którymi współpracujemy są stale monitorowane przez naszych audytorów. Aby zapewnić najwyższą jakość importowanego oleju przy produkcji oleju na nasze potrzeby, obecny jest zawsze delegowany przez nas technolog. W ten sposób mamy pewność, że olej wyprodukowany jest ze świeżych, wysokiej jakości i właściwie przechowywanych surowców.”

„Dodatkowo monitorujemy warunki przechowywania gotowego oleju aż do momentu transportu do Polski. Transport odbywa się w warunkach chłodniczych. W Polsce przed dopuszczeniem do dystrybucji olej badany jest dodatkowo w naszym laboratorium metodami spektrofotometrycznymi. Stąd mamy pewność, że oferowany przez nas olej arganowy jest najwyższej jakości i działa tak skutecznie jak opisują to publikacje naukowe.”

Następnie konfekcjonowany jest w szklane, ciemne opakowania, które zapewniają mu zachowanie wszystkich cennych właściwości przez cały okres użytkowania.

Olej ArganGroup posiada pięć certyfikatów jakości i pochodzenia

Produkty ArganGroup

Aktualnie w ofercie następujące produkty:

  • OLEJ ARGANOWY KOSMETYCZNY w ciemnym szkle – 100% olej arganowy kosmetyczny 50 ml (Atomizer w kartoniku) – 100% olej arganowy kosmetyczny 10 ml (Roll-on w kartoniku) – 100% olej arganowy kosmetyczny 10 ml (Roll-on w opakowaniu prezentowym)
  • KOLEKCJA KREMÓW ARGANOWYCH w opakowaniu typu Airless

– Olej arganowy z kwasem hialuronowym – KREM NA NOC 30 ml (opakowanie typu Airless)

– Olej arganowy z opuncją – KREM REGENERUJĄCY SKÓRĘ 30 ml (opakowanie typu Airless)

– Olej arganowy z różą damasceńską – KREM DO SKÓRY NACZYNKOWEJ 30 ml (opakowanie typu Airless)

–  30 ml (opakowanie typu Airless)

www.argangroup.pl

Tagi: , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane