stickyimage

Weź udział w wyjątkowym konkursie i wygraj koloryzującą maskę do włosów Schwarzkopf Color Mask!

Piękne, zdrowe i zadbane włosy  a także dobrze dobrana fryzura to tajemnicza broń każdej kobiety! Także ważną częścią dobrej fryzury  i wyglądu jest kolor naszych włosów. Włosy każdego koloru są piękne, pod warunkiem, że są odpowiednio zadbane. Ekspertem w dziedzinie farbowania i pielęgnacji jest marka Schwarzkopf, która ufundowała wyjątkowe nagrody w naszym konkursie!Teraz swoim włosom możesz zapewnić luksusowe SPA – wystarczy, że sięgniesz po Color Mask do samodzielnej aplikacji zapewniający trwały, intensywny kolor i potrójną pielęgnację.

Color Mask to innowacja w samodzielnym farbowaniu włosów – to pierwsza farba, która nie tylko ma nadać naszym włosom piękny kolor ale także nie zniszczyć ich podczas farbowania. Color Mask to farba w formie maski do włosów – prost aplikacja – do słoiczka wystarczy dodać tubkę z farbą, wymieszać i nałożyć maskę – farbę palcami na nasze włosy.  Color Mask to 15 pięknych intensywnych kolorów – od bardzo jasnego blondu po czerń.

Krem koloryzujący zawiera aktywny kompleks amino-proteinowy, który wzmacnia włókna włosów. W kremie rozwijającym znajdziemy wygładzający powierzchnię włosa kompleks ułatwiający rozczesywanie. Z kolei w delikatnie pachnącej odżywce znajduje się bogaty kompleks olejkowo-witaminowy, zapewniający włosom gładkość.

Jeśli więc chcesz uzyskać trwały, nasycony, intensywny kolor oraz niesamowity blask oraz chesz by twoje włosy stały  się piękne, lśniące i miękkie jak jedwab, weź udział w naszym konkursie! Do wygrania jedna z 3 farb Schwarzkopf Color Mask!

Jak wygrać?  Polub nas na facebooku (link) oraz napisz w kilku zdaniach, jak pielęgnujesz swoje włosy zimą. Odpowiedź zatytułuj: Konkurs Schwarzkopf Color Mask i wyślij na adres konkurs@modern-technology.pl

3 najbardziej ciekawe odpowiedzi zostaną nagrodzone upominkami w postaci maski koloryzującej firmy Schwarzkopf!

Konkurs trwa od 19.02.2013 od godz.15.00 do 13.03.2013 do godz.23.59

regulamin konkursu

Tagi: , , , , ,

Jeden komentarz do Weź udział w wyjątkowym konkursie i wygraj koloryzującą maskę do włosów Schwarzkopf Color Mask!
    • wandawanda 5
    • COLOR MASK Schwarzkopf z uwagi na super odcień w promieniach słonecznych / i nie tylko / sprawia ,że mamy wrażenie naturalności.Każdy potrafi sam sobie poradzić w nakładaniu farby .Bardzo ważne ,długo trzyma kolor na włosach.Włosy są delikatne a nie jak szczotka do szorowania po innych farbach.Bardzo się cieszę ,że firma w szybkim tempie dodwyższa swoją poprzeczkę i my na tym zyskujemy .Chylę czoło !!!!!!

Skomentuj artykuł

Wymagane