stickyimage

Westwood Eyewear – ekologiczne okulary z drewna

Westwood Eyewear to marka oryginalnych, ekologicznych okularów z drewna stworzona z myślą o ludziach z pasją. Ludziach, którzy lubią się wyróżniać z tłumu, są świadomi siebie i swojego stylu. To także odpowiedź dla tych, którzy szukają ekologicznych rozwiązań oraz pragną żyć w zgodzie z naturą. Dostrzegamy zarówno potrzeby naszych klientów, jak i potrzeby naszego świata, dlatego pragnęliśmy stworzyć produkt, który będzie naturalnie piękny, ale również przyjazny środowisku.

Okulary Westwood Eyewear inspirowane są również podróżami oraz aktywnym i ciekawym sposobem spędzania wolnego czasu. Eksperymentowanie z naturą ma na celu kultywowanie twórczego myślenia oraz ucieczki od codzienności.

Nasze oprawki wykonujemy z forniru, wykorzystując różne rodzaje drewna. Dzięki zastosowaniu w produkcji autorskiej technologii warstwowej, okulary są bardzo lekkie i jednocześnie niesamowicie wytrzymałe. W połączeniu z naszym doświadczeniem, jesteśmy w stanie uzyskać niemal każdy pożądany kształt oprawki.

Westwood Eyewear to nasza propozycja dla wszystkich pragnących piękna w codzienności. To produkt, w którym tradycja spotyka się ze świeżym spojrzeniem na modę, a jakość z  ekologią. W naszych okularach zamknęliśmy wszystko, co ma dla nas największą wartość.

Nie znajdziemy dwóch takich samych osób – nie znajdziemy dwóch identycznych kawałków drewna, ale stworzymy produkt, który zaznaczy wyjątkowy charakter każdego z nas.

http://westwoodshop.com/

Tagi: , , , ,