stickyimage

Wakacyjny kwartet od Lacoste

Znane z kultowego filmu „Bezsenność w Seattle” miasto, stało się inspiracją do stworzenia kolejnej linii zegarków z zielonym krokodylem. Lacoste Seattle to casualowy kwartet męskich czasomierzy w wakacyjnej kolorystyce.

Kolekcja liczy cztery modele – zielony, niebieski, na stalowej bransolecie oraz najbardziej charakterystyczny dla marki Lacoste model łączący biel i zieleń. Zegarki są dobrze przystosowane do sezonu letniego, głownie dlatego, że w wykonaniu nie użyto skóry, która łatwo wchłania pot, szczególnie jeśli mowa o aktywnym spędzaniu czasu . Użycie w 3 modelach tworzywa sztucznego, to nie tylko dodanie zegarkom lekkości, ale nieocenionej wygody w upalne dni.

Seattle to „dopieszczona” kolekcja z naciskiem na luźny, casualowy styl. Paski zegarków spowite są dużą, wypukłą nazwą Lacoste. Pokryta dokładnie tym samym kolorem co pasek, nie rzuca się od razu w oczy, nie jest „nachalna” w odbiorze, a z drugiej strony wprowadza, w z reguły proste projekty pasków, nutę wariacji. Wyjątkiem jest oczywiście model na stalowej bransolecie, który jest zdecydowanie najbardziej klasyczny z prezentowanego kwartetu. Pierścienie na kopercie wykonano w tym samym kolorze co tarcza. Niemniej i tutaj wkrada się jeden wyjątek – mowa o najbardziej wakacyjnym i charakterystycznym dla Lacoste zegarku – biało-zielonym 2010802. Kombinacja zaledwie dwóch kolorów wnosi wiele świeżości do świata Seattle tworząc bardzo letni, sportowy model, który bez wątpienia jest „twarzą” całej kolekcji.

Wszystkie zegarki wyposażone są w datownik oraz wodoszczelność 50m.

Dostępne w sieci salonów Time Trend i u partnerów handlowych firmy ZIBI.

Tagi: , , ,