stickyimage

TrackR Pixel – prezent, przy którym można się zapomnieć

Patrzenie na radość osoby, której daliśmy trafiony prezent, może być przyjemniejsza niż dostawanie ich samemu. Cała trudność polega na znalezieniu czegoś oryginalnego, ale jednocześnie przydatnego i indywidualnego, a w dodatku znośnego dla naszego portfela. TrackR Pixel, to gadżet, który spełni wszystkie te kryteria.

To małe urządzenie wielkością przypomina monetę i jest przeznaczone dla wszystkich, którym kiedykolwiek zdarzyło się coś zgubić. Miniaturowy lokalizator Bluetooth można przykleić, przypiąć lub w inny sposób dołączyć do wybranego przedmiotu np. kluczy, a następnie sparować z darmową aplikacją. Wtedy nie musimy już skupiać się na tym, gdzie je odkładamy – TrackR Pixel będzie pamiętał za nas.

Dla niej
O kobiecych torebkach, w których można znaleźć wszystko, krąży wiele mitów, jednak szybkie zlokalizowanie poszukiwanego w niej przedmiotu wcale nie jest proste. Wystarczy, że do danego obiektu, np. flakonika perfum, przykleimy lokalizator TrackR Pixel, a następnie wezwiemy go kilkoma kliknięciami w aplikacji. Urządzenie natychmiast zadzwoni, ale także zaświeci, dzięki wyposażeniu w diody LED, przez co szybko wskaże swoje położenie nawet w ciemności.

Dla niego
Mężczyźni jako urodzeni gadżeciarze, z pewnością docenią tak proste, a jednocześnie pomocne urządzenie. Klucze i portfel to dwa najczęściej spotykane w ich kieszeniach przedmioty, jednocześnie przysparzające największych kłopotów w przypadku zgubienia. Co jednak, kiedy taki portfel z dołączonym lokalizatorem opuści strefę zasięgu Bluetooth? Wtedy z pomocą przychodzi globalna, społecznościowa sieć Crowd Locate. Pozwala ona odnaleźć zgubę nie tylko za pośrednictwem telefonu właściciela, ale także za pomocą smartfonu któregokolwiek z milionów użytkowników aplikacji TrackR znajdującego się w pobliżu zaginionego przedmiotu.

Dla każdego zapominalskiego
Komu nie zdarzyło się wracać do domu po kluczyki samochodowe lub zostawić w restauracji plecaka lub parasola? Funkcja automatycznego przypominania o wyjściu ze strefy zasięgu pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów. Aplikacja TrackR przesyła taki komunikat na telefon, a tym samym przypomina, że jest coś, co powinniśmy ze sobą zabrać. Nasuwa się pytanie co zrobić, kiedy zaginie sam smartfon. Na szczęście twórcy aplikacji pomyśleli i o tym. Wystarczy nacisnąć przycisk na lokalizatorze przypiętym np. do kluczy, a połączony z nim telefon zadzwoni, nawet jeśli jest wyciszony.

Rower, bagaż podróżny, dziecięcy wózek czy laptop – to tylko przykładowe przedmioty, w których kontrolowaniu może pomóc lokalizator TrackR Pixel. Podarowując go najbliższym, dajemy im oryginalny i praktyczny gadżet, który zaskoczy, ale też ułatwi życie.

Dla kogo taki prezent:

Ma bardzo szeroki zakres zastosowania i jest praktyczny, więc może być przydatny właściwie dla każdego.

Przykładowe zastosowania:

* Uniwersalnie– można przyczepić go jak brelok do kluczy, włożyć do portfela, przykleić do pilota od telewizora,
* Mężczyźni– kluczyki samochodowe, służbowy laptop, teczka, kosztowny sprzęt np. aparat,
* Kobiety– torebka, kasetka z biżuterią, kalendarz, notatnik służbowy
* Rodzice– dziecięcy plecak, wózek, ulubiona zabawka zabierana do przedszkola/szkoły,
* Aktywni fizycznie– rower, motocykl, deskorolka, rolki, torba na siłowni,
* Podróżnicy– bagaż na lotnisku, klucze do hotelu, walizka, plecak podróżny,
* Gadżeciarze– to tani i wielofunkcyjny gadżet, który przyda się nawet komuś, kto ma już wszystko,
* Seniorzy– portfel lub wszystko inne, co często gubią lub nie pamiętają gdzie się znajduje,
* itd.

Zalety:

* Jest wielofunkcyjny
* Praktyczny i zarazem pomysłowy
* Rozwiązuje uniwersalny problem gubienia przedmiotów codziennego użytku
* Łatwy w użyciu i niewymagający (bateria działa ok. roku, nie trzeba go ładować

Cena produktu: ok 100 zł

Tagi: , , , , , , ,