stickyimage

TomTom przedstawia najnowszy zegarek sportowy Nike+

TomTom oraz Nike przedstawiają najnowszą wersję zegarka sportowego Nike+. Wyposażony w moduł GPS, przeznaczony jest dla początkujących biegaczy. Obecnie dostępny jest w nowych wersjach i kolorach.

Najnowsza wersja zegarka sportowego Nike+ charakteryzuje się prostotą użytkowania i dużą funkcjonalnością. Sam gadżet gotowy jest do użycia od razu po wyjęciu z pudełka, a by zaktualizować dane czy naładować urządzenie wystarczy podłączyć je do komputera poprzez złącze USB. Zegarek doskonale radzi sobie zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Dzięki zaawansowanemu modułowi GPS w łatwy sposób można kontrolować trasę biegu i porównywać ją z innymi danymi, jak czas czy spalone kalorie. Nike+ został wyposażony w funkcję historii biegów, w tym biegu rekordowego oraz przypomnienia o treningach. Co ważne, wszystkimi tymi wynikami można się dzielić z przyjaciółmi na serwisach społecznościowych.

Razem z premierą zegarka sportowego Nike+ ruszyła strona internetowa www.nikeplus.com, gdzie użytkownicy mogą dzielić się doświadczeniami i chwalić osiągnięciami.

Kolejną nowością jest Nikefuel, czyli inteligentny pomiar wysiłku fizycznego, z którego mogą korzystać posiadacze wszystkich wersji zegarka Nike+. Nowa funkcja przelicza na uniwersalne jednostki dystans i wysiłek z innych sportów, dzięki czemu użytkownicy mogą porównywać i dzielić sie swoimi wynikami.

Nowe kolory zegarków sportowych Nike+ zostały stworzone z myślą o serii odzieży i butów Nike. Dostępne wersje to: klasyczna czerń/ antracyt oraz stylowy antracyt/ błyszczący niebieski. Wersja stylowy antracyt/ błyszczący niebieski dostępna jest jako produkt podstawowy, bez sensora do buta w cenie: 599 zł.

Podstawowa wersja zegarka sportowego Nike+ jest dostępna w kolorze stylowy antracyt/ błyszczący niebieski. Działa tylko na zewnątrz budynków, chyba że użytkownik dokupi oddzielnie sensor do butów, który umożliwia również śledzenie trasy wewnątrz budynków. Pozostałe wersje są dostępne od razu z sensorem do butów.

Ceny i dostępność
Nowa edycja zegarków sportowych Nike+ dostępna jest w następujących sieciach sklepów: Empik.pl, MB Nawigacja (Warszawa), TelefonyGSM (Warszawa), MM Plus (Łódź, CH Alma), MMG (Sosnowiec),  Navi Expert (Kraków), w cenie:

Nike+ Cena:

  • klasyczna czerń i antracyt 669 zł
  • stylowy antracyt/ błyszczący niebieski 599 zł

Informacje dodatkowe

http://www.youtube.com/watch?v=-eAjsFl22HM

http://www.youtube.com/watch?v=jyRvhM01HG8

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane