stickyimage

Tissot Quickster Football

Tissot jest Oficjalnym Chronometrażystą wielu sportowych imprez od ponad dekady. Fanom piłki nożnej chciałby jednak zaoferować możliwość sprawdzenia się w tej odpowiedzialnej roli samemu. To dlatego dla Tissot Quickster Football stworzyliśmy mechanizm zaprojektowany specjalnie do odliczania czasu podczas meczów piłki nożnej, uwzględniający regulaminowy czas gry i ewentualną dogrywkę. Już w 1976 roku Tissot wyprodukował zegarek dla sędziów piłkarskich Tissot Football Chronograph, który umożliwiał im łatwą kontrolę czasu meczu, na którego kolorowej tarczy wyraźnie oznaczono czas jednej połowy. Współczesna wersja zegarka pozwoli fanom w pełni zaangażować się w rozgrywkę. Teraz już nie tylko jako widz, ale także jako chronometrażysta!
Kolory świata
Inspiracją dla wzornictwa zegarków były barwne piłkarskie koszulki reprezentacji z całego świata. Wszystkie dynamiczne modele nowej linii Tissot mają wygrawerowaną na deklu futbolówkę. Aluminiowy pierścień lunety to kolejny kolorowy akcent. Jego odcień różni się w zależności od modelu. Z pewnością każdy fan piłki nożnej znajdzie wśród nich coś dla siebie. Okienko datownika znajduje się na godzinie 4 i przypomina, że kolejny ważny mecz będzie rozegrany już dziś.

Cechy zegarka

  • Wyprodukowany w Szwajcarii
  • Mechanizm kwarcowy z chronografem, stoper piłkarski
  • Odporne na zarysowania szkło szafirowe
  • Koperta ze stali szlachetnej opcjonalnie z czarną powłoką PVD, aluminiowy pierścień lunety i grawerowany dekiel
  • Wodoszczelność do 100 metrów (10 barów / 330 stóp)
  • Pasek skórzany z klasyczną sprzączką

Sugerowana cena detaliczna: 1 300 zł i 1 520 zł koperta z czarnym PVD

To szwajcarski duch zakorzeniony głęboko w sercu Tissot czyni tę markę tak wyjątkową. Krzyż w logo firmy nawiązuje do Szwajcarskiej flagi i stanowi symbol wysokiej jakości i niezawodności, które zegarmistrzowie Tissot oferują nieprzerwanie od 1853 roku. Siedzibą innowacyjnej marki niezmiennie pozostaje Le Locle, w górach Szwajcarskiej Jury, co sprzyja pielęgnowaniu jej szwajcarskiego dziedzictwa. Zegarki Tissot są oryginalne i przystępne cenowo. Korzystają z wyjątkowych materiałów, oferują zaawansowaną funkcjonalność oraz wyszukane wzornictwo. Są precyzyjne i stylowe. Marka w swojej bogatej historii nie raz potwierdzała swoje wysokie kompetencje. Tissot jest Oficjalnym Chronometrażystą i Partnerem MotoGPTM, FIM World Superbike, FIBA, AFL (ligi Futbolu Australijskiego), RBS Pucharu Sześciu Narodów Rugby oraz Mistrzostw Świata w Kolarstwie, Szermierce i w Hokeju na lodzie. Tissot sprzedaje swoje czasomierze w ponad 160 krajach świata. Marka  jest członkiem, Swatch Group, największego na świecie producenta i dystrybutora szwajcarskich zegarków. Tissot pozostaje wierny swojemu legendarnemu sloganowi „Innovators by Tradition” i wciąż zaskakuje pionierskimi rozwiązaniami. www.tissot.ch

Tagi: , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane