stickyimage

TDK WR680 – słuchawki w miejskim stylu

Słuchawki bezprzewodowe powinny dawać użytkownikowi jak największą swobodę i wygodę jednocześnie gwarantując dźwięk wysokiej jakości. Z tego właśnie założenia wyszło TDK Life on Record tworząc miejski model słuchawek WR680.

Swoboda i jakość dźwięku to dwie rzeczy, które jako pierwsze przychodzą na myśl podczas korzystania ze słuchawek WR680. Wbudowana funkcja NFC umożliwia łatwe i szybkie parowanie z urządzeniami Bluetooth, ale bezprzewodowe połączenie to tylko początek. Słuchawki wyposażone są także we wbudowany mikrofon i przyciski sterowania muzyką i połączeniami telefonicznymi. Umożliwia to proste przełączanie utworów muzycznych, regulację głośności i odbieranie rozmów na większości smartfonów.

Jeśli chodzi zaś o brzmienie to odpowiedzialne za jego jakość 40 milimetrowe dynamiczne głośniki generują bogaty i pełny dźwięk. Dodatkowo wygodne nauszniki WR680 zapewniają komfort korzystania oraz dobrze izolują dźwięki z zewnątrz. Dzięki temu bez żadnych zakłóceń można skupić się na ulubionej muzyce.

A tą, jak zapewnia producent, cieszyć się można do 8 godzin na jednym ładowaniu.
W przypadku gdy słuchawki się jednak rozładują, skorzystać można z dołączonego do zestawu kabla o długości 1,2 m. Dzięki umieszczonym na nim mikrofonie oraz przyciskom umożliwia zarządzanie audio i połączeniami telefonicznymi, co dodatkowo zwiększa uniwersalność zestawu.

Produkt dostępny jest w dwóch kolorach – czarnym oraz białym. Cena słuchawek wynosi 199 zł.

Zobacz wideo jak prezentują się słuchawki

TDK WR680

– Profil Bluetooth: A2DP, AVRCP, HSP, HFP
– Obsługiwany kodek: SBC
– Wielkość głośnika: 40 mm
– Typ głośnika: dynamiczny
– Pasmo przenoszenia: 20-20 kHz
– Czułość przy częstotliwości 1 kHz: 107 +/- 3 dB
– Impedancja wejściowa: 32 Ω
– Długość przewodu: 1,2 m

O TDK Life on Record
TDK Life on Record należy do grupy Imation i jest wiodącym producentem nośników cyfrowych, sprzętu audio, elektroniki video oraz akcesoriów. Poprzez potężną, globalną sieć dystrybucji dociera do klientów na całym świecie oferując najwyższej jakości produkty. Celem firmy jest utrzymanie pozycji silnego przedsiębiorstwa oraz dalszy wzrost długoterminowych umów handlowych i rentowności.
www.tdkperformance.com

Tagi: , ,