stickyimage

Szczoteczka soniczna Panasonic – kobieca w kadym calu!

Firma Panasonic wprowadza na rynek linie wyjątkowych i oryginalnych elektrycznych sonicznych szczoteczek kieszonkowych, które zmieszczą się w kadej damskiej torebce i będą się prezentować doskonale tu obok szminki i tuszu!

Kieszonkowe szczoteczki soniczne Panasonic sprawia, e spojrzymy zupełnie inaczej na tak zwyczajna i przyziemna czynność jak mycie zębów. Dzięki fantastycznym kolorom szczoteczek (różowy, czerwony i czarny) oraz wzornictwu nawiązującemu do kosmetyków znajdujących się w damskiej torebce, takich jak szminka czy tusz do rzęs, będą one stanowiły ozdobę kadej torebki, a jednocześnie oryginalny gadet!

Dzięki szczoteczkom sonicznym Panasonic, po raz kolejny możemy się przekonać, że przedmioty codziennego użytku nie muszą być szare i nudne, przy czym nadal zachowują swoja funkcjonalność i wygodę uużytkowania. Niewielkie rozmiary sprawiają, że szczoteczka soniczna Panasonic nadaje się idealnie do codziennego użytku, ale take świetnie sprawdzi się w podróży i we wszelkich sytuacjach, kiedy chcemy zadbać o higienę jamy ustnej poza domem.

Elektryczna kieszonkowa szczoteczka Panasonic oprócz nietuzinkowego wyglądu posiada take szereg ciekawych rozwiązań technicznych, które w znaczny sposób wpływają na jej wydajność:

• dzięki intensywności pracy wynoszącej 16 000 drgań na minute, możliwe jest bardzo dokładne czyszczenie zębów, znacznie bardziej efektywne i precyzyjne ni w przypadku tradycyjnej szczoteczki,

• najnowsze szczoteczki Panasonic są bardzo ciche (51db), co równie ma wpływ na komfort i swobodę ich używania,

• szczoteczki soniczne Panasonic są równie wyjątkowo wydajne pod względem zużycia energii – jedno naładowanie, przy standardowym dwuminutowym codziennym myciu zębów, pozwala nawet na 90 dni wygodnego używania!
Szczoteczka soniczna Panasonic czyści zęby delikatnie, dokładnie i nią naraa dziąseł na uszkodzenia mechaniczne. Jest dokładniejsza ni tradycyjna szczoteczka, precyzyjnie osuwa osad i przebarwienia, domywa niedostępne szczeliny, masuje dziąsła oraz usprawnia proces szczotkowania. Dodatkowo jest doskonałym gadżetem, który świetnie prezentuje się w damskiej torebce obok szminki i tuszu do rzęs. Bardzo się ciesze, e mamy w portfolio taki piękny, kobiecy produkt. – mówi Iwona Burzyńska,  w Polsce i krajach bałtyckich. Oryginalna i kompaktowa szczoteczka Panasonic to idealne urządzenie do dbania o zdrowy i piękny uśmiech, a przy tym wyjątkowo ładny gadet, który
z przyjemnością możemy nosić przy sobie.

Oryginalna i kompaktowa szczoteczka Panasonic to idealne urządzenie do dbania  o zdrowy i piękny uśmiech, a przy tym wyjątkowo ładny gadżet, który  z przyjemnością możemy nosić przy sobie.

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane