stickyimage

SWATCH wita chiński Nowy rok wyjątkowym zegarkiem- the legend of white snake

SWATCH z dumą przedstawia zegarek THE LEGEND OF WHITE SNAKE, zaprojektowany specjalnie z okazji zbliżającego się Chińskiego Nowego Roku, który rozpoczyna się 10 lutego 2013 r. Podczas jego tradycyjnych obchodów, które trwają 15 dni, rodziny i przyjaciele spotykają się, by wspólnie celebrować ten czas. Swatch angażuje się rok rocznie w przygotowania obchodów Chińskiego Nowego Roku, poprzez stworzenie specjalnej edycji zegarka. W 2013 roku będzie to LEGEND OF WHITE SNAKE (SUOZ158), porywający New Gent z kolorowym wężem, pełzającym po białym silikonowym pasku.

Zgodnie z chińską tradycją, symbolem każdego roku jest jedno ze zwierząt z 12-letniego cyklu zodiakalnego, a osoby, które urodziły się w danym roku, posiadają według tej tradycji niektóre z cech zwierzęcego znaku zodiaku. Osoby spod znaku węża, podstawowego chińskiego symbolu, są bystre, inteligentne i zdolne do dopasowania się. Mówi się również, że wąż obdarowuje je szczęściem i mądrością.

Przepiękne malowidła węży i lśniące kolory, zdobiące zegarek LEGEND OF WHITE SNAKE nawiązują do tradycyjnej chińskiej sztuki dekoracyjnej, delikatnie tkanego jedwabiu i haftowanych tkanin. Biała tarcza ozdobiona jest cyframi arabskimi w różnych kolorach, a wskazówka godzinowa i minutowa sprawiają wrażenie, jakby zwijały i skręcały się, jak węże w ruchu. Różnorodne kolory węża można podziwiać także na specjalnym opakowaniu, tym razem w formie wariacji kwiatowych, które tworzy kolorowe pudełko z przezroczystą kopertą zegarka i otulonym w środku zegarkiem THE LEGEND OF WHITE SNAKE.

Sugerowana cena – 240 zł

źrodło:materiały prasowe

Więcej informacji:
Magdalena Polańska – PR MANAGER
Swatch Group Polska
Tel.022 256 81 34, 0 694 410 195
magdalena.polanska@swatchgroup.com
www.swatch.com
www.facebook.com/SwatchPolska

Tagi: , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane