stickyimage

SteelSeries – nowe akcesoria w rodzinie słuchawek Arctis

SteelSeries, lider i innowator w dziedzinie tworzenia peryferii komputerowych, zaprezentował dziś nową linię akcesoriów dla rodziny słuchawek Arctis. Nowe urządzenia, posiadające śmiałe kolory i wzory, inspirowane grami wideo, przekształcają słuchawki Arctis w unikalne dzieła sztuki.

– Biorąc to, co najlepsze od projektantów gier oraz ulicznych artystów, stworzyliśmy opaski, które łączą w sobie gry i kulturę, wyrazistość i piękno – komentuje Ehtisham Rabbani, CEO w SteelSeries. – Projekt Arctis i wizja lifestyle’owych słuchawek dla graczy zostają ostatecznie uzupełnione o ostatni element układanki. Zostaliśmy partnerem światowej sławy artystów, którzy przekształcili słuchawki Arctis w coś unikalnego. Nasze produkty wyglądają lepiej niż jakikolwiek inny zestaw słuchawkowy – dodaje Rabbani.

Kolekcja stworzona przez artystów

Uznani artyści, Lauren Asta i ThankYouX, zaproponowali niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju wzory. Asta dzieli swój czas pomiędzy San Francisco i siedzibą główną SteelSeries w Chicago. Proponując kolorystykę pałąka, pokazała, jak widzi i co znaczą dla niej gracze. ThankYouX wyrobił sobie markę na ulicach Los Angeles dzięki kolorowym, kultowym graffiti. Do powstania kolekcji pałąków, inspirację zaczerpnął bezpośrednio z samych słuchawek Arctis.

Firma SteelSeries współpracując z wybranymi artystami z grupy Design by Humans opracowała ekskluzywną serię opasek inspirowaną grami i kulturą graczy. Spośród przygotowanych 9 unikalnych wzorów, fani duńskiego producenta mają możliwość wybrać projekt, który trafi do sprzedaży jako pierwszy. Użytkownicy mogą oddać głosy na stronie: https://steelseries.com/headbandvote

Akcesoria do słuchawek Arctis można zakupić za 14,99 dolarów wyłącznie w oficjalnym sklepie producenta:
https://steelseries.com/arctisheadbands  

O SteelSeries:

SteelSeries jest czołowym producentem sprzętu dla graczy i zawodników e-sportowych. Oferta obejmuje m.in. zestawy słuchawkowe, klawiatury, myszy, podkładki oraz oprogramowanie. Od momentu założenia spółki w 2001 r., SteelSeries pozostaje liderem na rynku profesjonalnego sprzętu do grania, dzięki nieustannemu rozwijaniu innowacyjnych technologii oraz tworzeniu produktów we współpracy z czołowymi graczami. Więcej informacji o firmie można znaleźć na www.SteelSeries.com.

Tagi: , , , , , , , , , , ,