stickyimage

Spersonalizowana biżuteria projektowana w technologii 3D od Yubilux

Yubilux to nowa koncepcja unikatowej biżuterii, której każdy element powstaje w wyniku współpracy projektanta biżuterii 3D z osobą zamawiającą. Efekty tej pracy są, następnie zwizualizowane i wydrukowane w technologii 3D oraz wykonane w złocie lub srebrze. Z każdego projektu powstaje jeden unikalny egzemplarz, który otrzymuje dodatkowo Certyfikat Oryginalności Yubilux. Marka powstała z połączenia miłości do tradycyjnego piękna biżuterii, oryginalnego design, wykorzystania możliwości nowych technologii oraz co najważniejsze potrzeby utrwalenia ważnych chwil i emocji.

Yubiux to innowacyjna marka, dzięki której każdy ma szansę stworzyć własną unikalną i wymarzoną biżuterię. Nasza idea odpowiada na potrzeby osób ceniących oryginalne wzory i unikalność. To propozycja dla tych, dla których biżuteria jest nie tylko pięknym, eleganckim dodatkiem, ale też sposobem na wyrażenie emocji  i zamknięciem w małym dodatku najważniejszych chwil, przeżyć czy emocji. Każdy projekt stworzony przez Yubilux to nie tylko unikatowy dopracowany detal, to niebanalna, indywidualna historia.

Oferta Yubilux skierowana jest zarówno do kobiet jak i mężczyzn, którzy szukają czegoś wyjątkowego dla siebie,  swojego partnera lub innej bliskiej osoby.

Pierwszy projekt Yubilux powstał, kiedy nasz klient i przyjaciel postanowił podarować żonie coś wyjątkowego na rocznicę ślubu. Jako inspirację i motyw przewodni przesłał nam zdjęcie płetwy wieloryba wynurzającego się z oceanu w miejscu, gdzie  oświadczył się swojej wybrance.  Tak powstał niepowtarzalna zawieszka i pomysł na Yubilux. Połączenie emocji, zabawy formą i kształtem oraz współpracy projektanta z osobą zamawiającą sprawiają, że już sam proces tworzenie biżuterii staje się dla wszystkich  wspaniałą przygodą, a efekt końcowy jest tylko jej pięknym zwieńczeniem.” – mówi Benita Górnicka, założycielka i pomysłodawczyni Yubilux.
Jako motyw przewodni projektów Yubilux wykorzystywane są tak unikalne i osobiste elementy jak linie papilarne czy zapis rytmu bicia serca.

Zawieszka w kształcie serca, na awersie i rewersie uwiecznione zostały linie papilarne Krysi i Krzysztofa.

O TECHNOLOGII
Każdy projekt biżuterii Yubilux jest tworzony w technologii 3D (często inspirowany szkicem, rozmową telefoniczną z klientem, lub zdjęciem), a  następnie wizualizowany za pomocą renderów (zdjęć komputerowych), co daje Klientowi możliwość wprowadzenia ewentualnych poprawek do wzoru zanim zostanie on wytworzony. Dodatkowo Klient może otrzymać również prototyp swojej biżuterii wydrukowanej na drukarce 3D w specjalnym wosku by móc ją przymierzyć przed ostateczną akceptacją projektu.

Tagi: , , ,