stickyimage

Słuchawki pchełki od Canyon’a – dźwięki w kolorze

Canyon, marka designerskich produktów związanych z branżą IT, urządzeń peryferyjnych do komputerów, prezentuje douszne słuchawki w radosnych, letnich kolorach.

Modele słuchawek CNR-EP3, CNR-EP4, CNR-EP5 i CNR-EP6 są dostępne w czterech wariantach kolorystycznych: pomarańczowym, różowym, błękitnym i zielonym. Za bazę każdego z modeli przyjęto biel, która przeplatana jest barwnymi elementami. Do zestawu dopasowano okrągłe etui z zewnątrz przypominające niewielką poduszkę. Ten poręczny dodatek daje pewność, że słuchawki są zabezpieczone przed uszkodzeniami i splątaniem podczas transportu. Pokrowiec będzie pomocny w utrzymaniu porządku w torbie czy plecaku – odpowiedni sposób przechowywania słuchawek pozwoli uniknąć ich nerwowych poszukiwań.

Słuchawki Canyon, poza ciekawym wyglądem, cechują się technicznym dopracowaniem. Potencjalna czułość słuchawek wynosi 112 dB, a zakres pasma przenoszenia pozostaje w okolicach 20Hz-20kHz, co w zupełności wystarcza, by słuchając ulubionych utworów cieszyć się optymalną jakością dźwięku.

Cena: CNR-EP4 – 29,9 zł, CNR-EP5 – 29,9 zł

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane