stickyimage

Jaki prezent uszczęśliwi każdego fit-maniaka Mio

Święta tuż, tuż… Czas pomyśleć o upominkach, którymi wkrótce obdarujemy najbliższych. Co jednak podarować osobie, dla której głównym priorytetem na liście noworocznych postanowień jest zmiana stylu życia na zdrowszy? Marka Mio przygotowała atrakcyjną promocję na idealny prezent dla prawdziwego fit-maniaka!

Jeśli chcesz, aby upominek od ciebie pomógł w realizacji zamierzonych celów, doskonałym wyborem może okazać się monitor aktywności MiVia Essential 350. Ta naręczna opaska to idealna propozycja dla każdego, kto chce prowadzić zdrowy i zbalansowany tryb życia, ale też czasami potrzebuje dodatkowej motywacji lub chwili oddechu, by zregenerować organizm.
Idealną okazją do nabycia wymarzonego prezentu, będzie atrakcyjna promocja przygotowana przez Mio. Każdy, kto zdecyduje się na zakup opaski w autoryzowanym sklepie producenta w serwisie Allegro.pl zaoszczędzi aż 150 zł. Do końca grudnia opaska dostępna będzie w okazyjnej cenie 299 zł, a osoby, które zdecydują się na jej zakup otrzymają w prezencie lekką, sportową koszulkę z szybkoschnącego materiału.

Prezent od serca dla serca
Opaska, oprócz rejestrowania dziennej aktywności, pozwala kontrolować energię organizmu, wiek biologiczny, średnie tętno, a nawet poziom stresu. W jaki sposób? Analizę tych unikalnych funkcji umożliwia zaawansowany monitor pracy serca, który do pomiaru pulsu wykorzystuje technologię EMD, opracowaną przez NASA. Dzięki niej, urządzenie zapewnia dokładniejsze wyniki od spotykanych zwykle w smartwatchach i opaskach fitness sensorach optycznych.

 

Podaruj bliskim chwilę oddechu
Spośród innych gadżetów tego typu, opaskę wyróżnia funkcja treningu oddechowego, która pozwala pozytywnie wpłynąć na samopoczucie i kondycję organizmu. Po połączeniu opaski ze smartfonem za pomocą specjalnej aplikacji, użytkownik może skorzystać z trzech zestawów ćwiczeń. Pozwalają one zwiększyć poziom energii, zredukować stres i poprawić jakość snu. Trening jest niezwykle prosty w wykonaniu – wystarczy podążać za wskazówkami na ekranie telefonu, a aplikacja poinformuje, czy ćwiczenia są wykonywane prawidłowo. Jeśli użytkownik odpowiednio nie przykłada się zadań, aplikacja po kilku sekundach udziela odpowiednich wskazówek.

Z każdym krokiem bliżej celu
MiVia Essential 350 działa również jako klasyczny monitor aktywności. Mierzy liczbę wykonanych kroków, czas aktywności, dystans, spalone kalorie oraz sen. Jeśli poziom aktywności jest zbyt mały, opaska wysyła sygnał, że czas się ruszyć.

Dokładne dane na temat aktywności można oglądać w postaci czytelnych raportów na ekranie smartfona w ujęciu tygodniowym, miesięcznym oraz rocznym, co ułatwia monitorowanie postępów.

Pozostań w kontakcie
MiVia Essential 350 pozwala być w stałym kontakcie z bliskimi. Opaska wyświetla komunikaty o połączeniach, wiadomościach SMS i powiadomieniach z aplikacji WhatsApp, Facebook Messenger, Skype i Twitter.

Niewątpliwą zaletą opaski jest długi czas pracy baterii na jednym ładowaniu. Dzięki energooszczędnemu standardowi Bluetooth (4.0), w zależności od włączenia lub wyłączenia funkcji powiadomień, urządzenie może pracować od 5 do nawet 15 dni. Ładowanie opaski, przy użyciu dołączonego do zestawu kabla USB z magnetyczną końcówką, jest wygodne i trwa zaledwie 1,5 godziny.

Więcej szczegółów na temat promocji znaleźć można na stronie: www.promocjemio.pl/
Aktualna oferta autoryzowanego sklepu Mio w serwisie Allegro: www.bit.ly/2zUBlYF

Specyfikacja techniczna:
Wymiary: 46 x 21.5 x 11,3 mm
Monitor serca: czujnik EKG
Klasa wodoszczelności: IPX7
Czas ładowania: 1,5 godziny
Waga: 25g
Alarm wibracyjny: tak
Pamięć: do 7 dni pełnej aktywności
Dane, minuta po minucie: pełna analiza całodzienna
Rozmiar wyświetlacza: 0.48″
Najnowszy Bluetooth (4.0) – od 5 (z włączonymi powiadomieniami) do 15 dni (z wyłączonymi powiadomieniami)
Ładowanie w 1,5 godziny

Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się pod adresem eu.mio.com/pl_pl/

Tagi: , , , , ,