stickyimage

Pojazd przyszłości dla młodych amatorów wyścigów i driftu od Manta S.A.

Manta S.A. największy polski producent sprzętu RTV i AGD wprowadza do sprzedaży elektryczny trójkołowy skuter dla dzieci i młodzieży.

Manta MSB9008 SCORPION wyznacza zupełnie nowe standardy w kategorii nowoczesnych zabawek przyszłości. To wręcz wymarzony prezent dla każdego dziecka o masie ciała do 50 kg. Skuter wyglądem przypomina pojazd z popularnych  filmów science fiction, dlatego żaden młody człowiek nie przejdzie koło niego obojętnie. A ponieważ wyobraźnia dzieci nie zna granic, SCORPION zabierze je w świat fantazji kosmicznych wędrówek lub największych torów wyścigowych. Poza właściwościami jezdnymi pojazd ma jeszcze jedną bardzo istotną cechę, którą jest regulacja metalowej ramy. Dzięki tej konstrukcji, produkt można w łatwy sposób dopasować do zmieniającego się wzrostu użytkownika.

Manta MSB9008 SCORPION posiada gumowe przednie koło o średnicy 8 cali, dzięki czemu skuter ma lepszą przyczepność i zapewnia większe bezpieczeństwo podczas jazdy. Dla wzmocnienia efektu wizualnego tylne koła zostały podświetlone kolorowymi lampkami LED, które aktywują się podczas jazdy. Dodatkowo pojazd może się poruszać po mniej równym terenie i radzi sobie sprawnie ze wzniesieniami o kącie nachylenia aż do 15 stopni. Konstrukcja pozwala także na wykonywanie popularnych ewolucji jak np. drift.

Skuter charakteryzuje się dużym zasięgiem jazdy na jednym ładowaniu, tj. do 15 km oraz rozwija prędkość maksymalną do 8 km/h. Posiada 2 biegi oraz przycisk regulatora prędkości i silnik o mocy 100W.

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 1.299 PLN    
Link do strony z produktem: http://www.manta.com.pl/pl/msb9008
Link do produktów kategorii Manta SPORT & FUN: http://www.manta.com.pl/pl/206-sport-fun

Specyfikacja techniczna:
Dodatkowe funkcje: przycisk regulatora prędkości, 2 biegi
Bateria: 8 Ah
Maksymalne obciążenie: 50 kg
Rozmiar przedniego koła: 8″
Maksymalna prędkość: 8 km/h
Zasięg na jednym ładowaniu: 15 km
Maksymalna zdolność pokonywania wzniesień: 15°
Moc silnika: 100 W
Materiał kół: guma

Tagi: , ,