stickyimage

Otwarcie pierwszego w Polsce flagowego butiku ToyWatch w Warszawie

24 maja włoska marka luksusowych zegarków TOY WATCH otworzyła w Polsce swój pierwszy flagowy butik w Warszawie przy ulicy Mokotowskiej 48. Oryginalne wzory, nowoczesny design, modne materiały i różnorodna kolorystyka to elementy wyróżniające markę TOY WATCH. Oryginalne wzory, nowoczesny design, modne materiały i różnorodna kolorystyka to elementy wyróżniające markę.

Jesienią 2006 roku roku w Mediolanie projektant i miłośnik zegarków Marco Mavilla we współpracy z Marą Poletti zaprojektował pierwszy TOY WATCH. Oboje są właścicielami znanego sklepu jubilerskiego przy Via Jesu (obok Via Montenapoleone), który od pokoleń sprzedawał kolekcjonerskie zegarki najlepszych marek. Lekkie, wykonane z najwyższej jakości materiałów, są zainspirowane klasycznymi czasomierzami haute-couture marek takich jak ROLEX czy CHANEL. Zamierzeniem projektanta było wręczanie ich Klientom jako prezenty na specjalne okazje. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, a w związku z dużym zainteresowaniem zegarki szybko stały się alternatywą do ich drogich odpowiedników.

Marka TOY WATCH podbiła międzynarodowy rynek dzięki swojej nowatorskiej kolekcji, a dziś ich butiki znajdują się na najbardziej prestiżowych handlowych ulicach świata: via Montenapoleone w Mediolanie, via del Babuino w Rzymie, Regent Street w Londynie, rue Saint Honoré w Paryżu, Harbour City w Hong Kongu i Madison Avenue w Nowym Jorku. Po dwóch ostatnich otwarciach, m.in. w Cannes, marka TOY WATCH ma obecnie około 40 butików i ponad 2 tysiące punktów sprzedaży na całym świecie – na kontynencie amerykańskim, azjatyckim, w Europie, Afryce i Oceanii. Ponadto, kolekcje zegarków TOY WATCH można znaleźć w najbardziej ekskluzywnych domach towarowych – takich jak Selfridges, Harrods, czy Galeries Lafayette. Butiki są jak czarne, eleganckie pudełka, przypominające te, w które pakowane są zegarki TOY WATCH.

TOY WATCH to unikalny pod względem graficznym koncept, który w nowatorski sposób definiuje pojęcie luksusu. Zegarki TOY WATCH wykonane są z nowatorskich materiałów najwyższej jakości: od stali, polikarbonatu, znanego ze swojej lekkości, poprzez plasteramic gwarantujący szeroką gamę kolorów i odcieni, aż do elastycznego i miękkiego silikonu. Wiele modeli jest wzbogaconych kryształkami Svarovskiego, a ich tarcze wykonane są z macicy perłowej.

Dzięki swojej wyjątkowości, zegarek TOY WATCH stał się prawdziwym „must have”. Pierwsza Dama Michelle Obama, Oprah Winfrey, Alicia Keys, Naomi Campbell, Madonna, Michael Jordan, Anastacia, Sylvester Stallone i Sandra Bullock to tylko niektóre ze słynnych na całym świecie nazwisk, które zakochały się w zegarkach z kolekcji TOY WATCH.

Zegarki ToyWatch to także bogactwo kolorystyki i formy. Wśród różnorodnych wzorów znajdziemy kilkanaście designerskich kolekcji: FLUO ALUMINIUM, METALLIC, MONOCHROME, TOYTOY, TOY2FLY, IMPRINT, MESH, VELVETY, CUFF, JET LAG, CERAMICA, FLUO, XL, FLASH, JELLY, HEAVY METAL, PLASTERAMIC STONES, TOTAL STONES, GEMS, KRIS ALL BLACK.

Wyłącznym przedstawicielem marki ToyWatch na polskim rynku jest firma WATCH ME.

Działa już również oficjalna polska strona internetowa marki: www.toy-watch.pl, a już niebawem ruszy sklep internetowy.

 

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane