stickyimage

Nowa kolekcja zegarków TRIWA w sezonie wiosna – lato 2012

Triwa to Szwedzka firma, która założona została w 2007 roku w celu tworzenia i projektowania oryginalnych, a jednocześnie zabawnych i nowoczesnych zegarków. Inspiracje do stworzenia kolekcji, Triwa czerpie od włoskich projektantów, dla których zegarek jest czymś więcej, niż tylko narzędziem użytku codziennego. Wizją Triwy jest tworzenie zegarków z niepowtarzalnych i kolorowych materiałów, które oprócz mierzenia czasu, wzbudzają również większe emocje. 

W tym sezonie marka Triwa zrewolucjonizuje świat mody! Każda kolekcja inspirowana jest przez artystów, którzy reinterpretują hasło przewodnie: „Dodaj kolor!”, nadając mu nowego znaczenia. W tym sezonie do współpracy zaproszono parę artystów streetartowych – parę SupaKitch & Koralie, którzy stworzyli niezwykłe modele, nazwane ich pseudonimami. Francuskie małżeństwo artystów Koralie i Supakitch żyje i pracuje na Brooklynie,w Nowym Jorku. Inspiruje ich przede wszystkim  kultura Japonii, zarówno ta tradycyjna, jak i zupełnie współczesna, nawiązująca do kultu Mangi. Każde z nich stworzyło jeden z unikalnych zegarków – Supakitch NEVIL i Koralie Brasco Chrono.

Kolekcja na sezon wiosenno-letni  to przede wszystkim żywe soczystych kolory. Stara kolekcja wzbogacona została dwoma zupełnie nowymi liniami tj. Niven i Lomin, które idealnie oddają filozofię  TRIWA.

W najnowszej kolekcji każdy znajdzie coś dla siebie. Ci co preferują prostotę, sportowy styl i stonowany kolor wybiorą linię zegarków Lomin. W kolekcji znajdziemy takie modele jak: Blue Face, Alabaster, Le Blue oraz utrzymany w brązowej kolorystyce, niezwykle elegancki i stylowy model Supakitch.  Nowością są też paski plecione i podwójnie oplatające nadgarstek. Z chwilą wejścia na rynek  zachodnio- europejski stały się hitem i podbiły serca wielu celebrytów, m.in.:.Kingi Rusin, która ukochała sobie model Turtle Twist. Tak więc zwolennicy paska typu „twist”  będę mogli przebierać w nowych modelach tej samej serii.

Najbardziej wymagający klienci, preferujący klasykę i wysoką jakość wykonania, z pewnością upodobają sobie pleciony skórzany pasek modeli Fuxy i Siren oraz Koralie  oraz linię Brasco.

Marka TRIWA pozwala Ci na spersonalizowanie twojego zegarka. Dzięki szerokiej gamie wymiennych pasków możemy dowolnie konfigurować  zegarki i  dopasować je do każdego stroju.

W ofercie także paski wodoodporne Nato, wykonane z Nylonu, oraz skórzane paski Tarnsjo – wykonane wyłącznie z naturalnie barwionej skóry organicznej.

Marka TRIWA w swojej ofercie posiada także linię okularów przeciwsłonecznych, które podobnie jak w ubiegłym sezonie są małymi, designerskimi dziełami sztuki.

Kolekcja dostępna w:

W Warszawie: BIZUU BUTIQUE, LOVE&TRADE, MADE 4 HAND,

W Poznaniu: MONO SQUARE, BIZUU BUTIQUE,

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane