stickyimage

Nowa kolekcja zegarków Lacoste – tercet z dzianiny –

Durban to miasto i kurort Republiki Południowej Afryki, położone nad Oceanem Indyjskim. Nic więc dziwnego, że stało się inspiracją dla kolekcji zegarków Lacoste o tej samej nazwie. Letnie kolory, granat, błękit i paski podkreślające marynarski styl uzupełniają pokaźną paletę męskich czasomierzy francuskiego domu mody.

Kultowa koszulka polo Lacoste to produkt, który zapoczątkował istnienie marki. To również nieprzerwana od wielu sezonów inspiracja dla projektantów przy tworzeniu całego asortymentu firmy. I nie chodzi wyłącznie o asortyment ubrań, ale również akcesoriów, a w szczególności zegarków. Wśród nich marka odsłania kolejne nowości charakteryzujące się paskami z dzianiny. Kolekcję Durban uzupełniają 3 zegarki w typowej dla Lacoste odsłonie, oscylującej między sportową elegancją, prostymi wzorami i formami, ale zawsze owianymi precyzyjnym wykończeniem i tzw. „smaczkami”, które stanowią o oryginalności linii.

Z całej trójki model 2010809 to zegarek w najbardziej marynarskiej stylizacji. Świadczy o tym dzianinowy pasek w kolorach granatu, błękitu oraz bieli i tarcza skomponowana dokładnie z tych samych barw. Bliźniaczy model 2010700 różni jeden element – zamiast koloru białego, dokładnie w tych samych miejscach wykorzystano kolor pomarańczowy. Ten prosty zabieg sprawił, że w konsekwencji powstał zegarek nieco bardziej sportowy i zdecydowanie bardziej wakacyjny. Ostatni z trójki, model 2010810 to outsider kolekcji, a wszystko za sprawą stonowanej kolorystyki z wykorzystaniem odcieni szarości oraz czerwieni. Prezentowane nowości poszerzają gamę męskich zegarków Lacoste na nietypowych, dzianinowych paskach, podkreślając tym samym tożsamość marki i inspirację opartą na kultowym produkcie domu mody – koszulce polo.


Cena każdego z zegarków 699zł .

Tagi: , , , , , ,