stickyimage

Niepowtarzalny pomysł z okazji Dnia Dziecka – zegarek z kolekcji ToyWatch!

Toy Watch  to niezwykle luksusowe i eleganckie zegarki.  Ta włoska marka podbiła międzynarodowy rynek dzięki swojej nowatorskiej kolekcji.  Wyjątkowy i dobrze dopracowany design luksusowych zegarków w sposób nowatorski definiuje pojęcie luksusu. Zegarki TOY WATCH wykonane są z nowoczesnych materiałów najwyższej jakości: od stali, polikarbonatu, znanego ze swojej lekkości, poprzez plasteramic gwarantujący szeroką gamę kolorów i odcieni, aż do elastycznego i miękkiego silikonu. Wiele modeli jest wzbogaconych kryształkami Svarovskiego, a ich tarcze wykonane są z macicy perłowej.

Dziś  butiki marki TOY WATCH znajdują się na najbardziej prestiżowych handlowych ulicach świata: via Montenapoleone w Mediolanie, via del Babuino w Rzymie, Regent Street w Londynie, rue Saint Honoré w Paryżu, Harbour City w Hong Kongu i Madison Avenue w Nowym Jorku.

24 maja włoska marka luksusowych zegarków TOY WATCH otworzyła w Polsce swój pierwszy flagowy butik w Warszawie przy ulicy Mokotowskiej 48. Oryginalne wzory, nowoczesny design, modne materiały i różnorodna kolorystyka to elementy wyróżniające markę TOY WATCH.  Dzięki swojej wyjątkowości, zegarek TOY WATCH stał się prawdziwym „must have”. Pierwsza Dama Michelle Obama, Oprah Winfrey, Alicia Keys, Naomi Campbell, Madonna, Michael Jordan, Anastacia, Sylvester Stallone i Sandra Bullock to tylko niektóre ze słynnych na całym świecie nazwisk, które zakochały się w zegarkach z kolekcji TOY WATCH.

TOYTOY – KOLEKCJA DLA NAJMŁODSZYCH

Włoska marka  zegarków TOY WATCH rozszerzyła właśnie swoją ofertę o kolekcję TOYTOY skierowaną do dzieci. TOYTOY to kolekcja przygotowana specjalnie dla dzieci. Pomaga nie tylko uczyć się odczytywać czas, ale rozwija także wyobraźnię i kreatywność. TOYTOY to zegarek stworzony z białego, miękkiego silikonu, do którego dołączone jest magiczne . Zawiera wszystko, co jest potrzebne, aby uwolnić dziecięcą kreatywność: dwa paski papieru, pięć kolorowych ramek, barwne mazaki i porady, dzięki którym dzieci mogą stworzyć oryginalny i oddający ich indywidualność zegarek. Teraz każde dziecko może zostać projektantem! Cena: 390 zł.

Wyłącznym przedstawicielem marki ToyWatch na polskim rynku jest firma WATCH ME.

W Polsce zegarki marki ToyWatch mozna znależć:

Salon flagowy ToyWatch, ul. Mokotowska 48, Warszawa
Galeria Niuans, C.H. Panorama, Aleja Wtosa 31, Warszawa,
Jubiler Aurum, Rynek Glowny 40,  Krakow,
La Mania, Galeria Mokotów , ul. Wołoska 12,
La Mania, Silesia City Center , ul. Chorzowska 107, Katowice,

Tylko zegarki dziecięce::

Niebieskie Migdaly, ul. Mokotowska 61, 00-542 Warszawa,

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane