stickyimage

MyKronoz: pomysły na świąteczne prezenty

MyKronoz, szwajcarski producent inteligentnych zegarków poinformował o dostępności swoich produktów w największych sklepach internetowych w Polsce. Dzięki temu już teraz klienci mogą zaopatrzyć się w te nowoczesne akcesoria nie wychodząc z domu.

Jeśli nie masz jeszcze pomysłu i szukasz inspiracji na świąteczny prezent, a chciałbyś żeby był oryginalny, wyjątkowy, a zaraz niezwykle funkcjonalny, to mamy dla Ciebie kilka propozycji. Inteligentne zegarki MyKronoz będą idealnym wyborem dla kogoś kogo cenisz i szanujesz. Spośród szerokiej oferty dostępnej w największych sklepach internetowych, są propozycje m. in. dla pań i panów oraz coś dla użytkowników chcących zadbać o swoją kondycję.

Dla niej
ZeBracelet2 to kolekcja przeznaczona dla kobiet. Oprócz bezprzewodowej funkcji zarządzania smartfonem, oferuje użytkowniczkom niezwykły design, który swoim wyglądem przypomina raczej bransoletkę niż elektroniczny zegarek. Obsługa urządzenia jest banalnie prosta. Aby rozpocząć, zakończyć lub odrzucić rozmowę wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk na obudowie zegarka. Wbudowany mikrofon i głośnik znacznie ułatwiają prowadzenie rozmowy np. podczas kierowania pojazdem czy rowerem. Wyposażony w „anti-lost” alarm ostrzeże  delikatną wibracją o tym, że znajdujesz się poza zasięgiem swojego telefonu.

ZeBracelet2-collection

 

 

 

 

 

Dla niego
ZeWatch2 to idealna propozycja dla panów. Smartwatch współpracuje z urządzeniami zaopatrzonymi w funkcję Bluetooth takimi jak smartfon czy tablet. Dzięki wyświetlaczowi OLED odczytasz informacje o połączeniach telefonicznych lub aktywności fizycznej bez potrzeby dotykania telefonu. O przychodzącej rozmowie telefonicznej zegarek informuje dzwonkiem oraz wibracją. Do odbierania połączeń wystarczy jeden przycisk. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi możesz prowadzić rozmowę nie używając rąk. Zaletą tego rozwiązania jest również brak konieczności stosowania zestawu głośnomówiącego. Jeśli chcesz posłuchać ulubionych nagrań z telefonu, wystarczy sparować urządzenia i cieszyć się muzyką płynącą z głośnika ZeWatch2.

 

ZeWatch2-Collection

 

 

 

 

 

Dla aktywnych
ZeFit to wymarzony prezent dla tych wszystkich, którzy chcą zadbać o swoją kondycję i potrzebują do tego trochę motywacji. Smartwatch posiada wbudowany sensor, który umożliwia pomiar ilości kroków, przebyty dystans, liczbę spalonych kalorii, a także ilość czasu jaką przeznaczasz na sen. Jeśli jesteś „leniuchem” i potrzebujesz dodatkowego bodźca do działania, możesz skorzystać z funkcji goals. Ustal cel jaki chcesz osiągnąć, a „wirtualny trener” podsumuje dotychczasową aktywność i zaleci kontynuowanie ruchu do momentu osiągnięcia założonego przez Ciebie celu.

ZeFit-Full_collection

 

 

 

 

 

ZeFit współpracuje z urządzeniami opartymi na systemie Android 4.3 i iOS 6.0. Po podłączeniu smartwatcha do komputera Pc lub Mac, masz pełen dostęp do statystyk, ustalonych celów i wielu innych informacji. Dzięki temu możesz łatwo monitorować poziom wydajności i analizować swoje postępy. Ten niezwykle funkcjonalny zegarek pomoże Ci utrzymać formę i motywację do ćwiczeń przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Modny i stylowy
ZeSplash to świetna propozycja na prezent dla użytkowników, którzy dbają o swój styl i chcą się wyróżnić czymś oryginalnym. Wyposażony w kolorowy ekran o przekątnej 1,51”, umożliwia dotykową obsługę, a wodoszczelna obudowa odporna jest na zachlapanie czy deszcz. Dzięki wbudowanej funkcji dialera możesz wykonywać połączenia telefoniczne w łatwy i szybki sposób. Książka telefoniczna daje Ci możliwość zapisania do 1000 kontaktów, a wbudowany mikrofon i głośnik gwarantują obsługę połączeń telefonicznych bez potrzeby wyjmowania telefonu z kieszeni.

zesplash-color ZeSplash-Lifestyle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pełna lista sklepów, które mają w swojej ofercie smartwatche MyKronoz:
Agito.pl, Media-Expert, Electro.pl, NeoNet.pl, Sferis, Morele.net, Neo24.pl

Tagi: , , , , , ,