stickyimage

Muzyczne święta z Panasonic

Słuchanie muzyki z telefonu czy odtwarzacza wypełnionego po brzegi plikami mp3 to zupełnie inne doświadczenie niż odtwarzanie ulubionych utworów na profesjonalnym muzycznym sprzęcie. Dzięki firmie Panasonic użytkownicy iTunes mogą cieszyć się doskonałym brzmieniem i wysoką jakością dźwięku nie rozstając się przy tym ze swoim ulubionym urządzeniem. Słuchawki lub zestaw audio kompatybilne z iPadami, iPhone’ami oraz iPodami to doskonały pomysł na prezent dla każdego fana  muzyki i konesera muzycznych gadżetów z logiem jabłuszka.

Jeżeli poszukujemy prezentu dla użytkownika iTunes i fana muzycznych gadżetów trzeba pamiętać, że często są to osoby wymagające, których uwagę przykuwa nie tylko design i wymyślne funkcje urządzenia, ale przede wszystkim jakość dźwięku. Podłączając dowolne urządzenie obsługujące iTunes pod odpowiedni sprzęt można w pełni cieszyć się doskonałym brzmieniem ulubionych utworów oraz wygodą odtwarzania muzycznej biblioteki. Firma Panasonic posiada w swojej ofercie produkty, które idealnie spełniają powyższe warunki i doskonale sprawdzą się jako świąteczny prezent.

Mały ale mocny

Panasonic SC-HC57 to kompaktowy system stereo, którego niewielkie gabaryty kryją w sobie ogromne możliwości. Minimalistyczna, lekka i wyjątkowo smukła obudowa urządzenia sprawia, że świetnie prezentuje się ono zarówno na półce jak i zawieszone bezpośrednio na ścianie. Jednak co najważniejsze sprzęt gwarantuje soczysty i czysty dźwięk, który możliwy jest dzięki technologii bezstratnej transmisji danych. Ponadto urządzenie umożliwia bezprzewodowe przesyłanie muzyki z biblioteki iTunes. Dzięki temu każdy użytkownik iPada, iPhone’a, iPoda touch oraz komputera PC lub Mac może cieszyć się idealnym dźwiękiem w dowolnym miejscu w domu. Bardzo ciekawe funkcje zapewnia aplikacja Remote Control App – można sterować systemem HC57 poprzez zwykłe przesuwanie palcami na dotykowym ekranie smartfona lub tabletu.
Rekomendowana cena detaliczna: 1199 PLN

Klasyczny wygląd i nowoczesne funkcje

Panasonic SC-PMX5 to mikro-system CD, którego dźwięk wpadnie w ucho każdemu koneserowi muzyki, a klasyczne wzornictwo zachwyci miłośnika dobrego wzornictwa. Cyfrowy wzmacniasz wykorzystuje unikalną technikę przetworników typu MASH, która z powodzeniem od lat jest stosowana w urządzeniach firmy Panasonic. Posiada on także wbudowany układ Anti-Jitter, która zmniejsza fluktuacje fazy, dzięki czemu dźwięk jest kryształowo czysty. Specjalnie wbudowane, cyfrowe „łącze muzyczne” pozwala na wygodne korzystanie z iPoda oraz iPhone’a i cieszenie się własną biblioteką zgromadzonych utworów muzycznych. Panasonic SC-PMX5 charakteryzuje się wysokiej jakości, klasyczną obudową, odporną na drgania, której panel główny wykonany z aluminium z oferuje solidny, luksusowy wygląd.
Rekomendowana cena detaliczna: 1199 PLN

Najwyższa jakość nie tylko w domu

Słuchawki Panasonic HJE120 to idealny prezent dla tych, którzy lubią cieszyć się doskonałym dźwiękiem nie tylko w domu, ale również w drodze na swoim odtwarzaczu mp3 lub telefonie. Jest to sprzęt przeznaczony dla miłośników muzyki, doceniających mocny i bogaty w szczegóły dźwięk. Słuchawki są wyposażone w membranę o modelowanej powierzchni, która zapewnia naprawdę głęboki bas. Słuchawki posiadają również oryginalny wygląd, dzięki specjalnie ukształtowanym wkładkom ERGOFIT, które dobrze przylegają do uszu i maksymalizują jakość dźwięku.
Są one dostępne aż w 9 różnych kolorach, więc na pewno przypadną do gustu każdemu.
Rekomendowana cena detaliczna: 99 PLN

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , , ,

Jeden komentarz do Muzyczne święta z Panasonic
    • Kronk
    • pmx5 to dla mnie faworyt. ładnie wygląda, ma wygodne opcje łączności bezprzewodowej a jak gra….no bomba

Skomentuj artykuł

Wymagane