stickyimage

Media-Tech: akcesoria do smartfonów i tabletów do zastosowania w samochodzie

Media-Tech wprowadza do oferty serię uniwersalnych samochodowych uchwytów, zapewniających bezpieczeństwo korzystania z tabletu w samochodzie.

TAB HOLDER MT5503 i  TAB HOLDER PRO MT5504 to propozycje dla wszystkich posiadaczy tabletów, którzy wiedzą, że nawet długa podróż samochodem nie musi być nudna, a czas można urozmaicić sobie oglądając np. filmy. TAB HOLDER PRO MT5504 to również alternatywa dla osób, które chcą wykorzystać swój tablet jako nawigację, bowiem ten uchwyt poza możliwością montażu na szynach zagłówkach fotela, może być także przytwierdzony do szyby, za pomocą silnie trzymającej przyssawki.

Oba modele uchwytów Media-Tech  pasują do tabletów  o wielkości  7-10,1”.

Dzięki regulowanej, obrotowej konstrukcji uchwytów w zakresie 360 stopni, można wygodnie oglądać filmy, słuchać muzyki lub korzystać z nawigacji.

Należy podkreślić, że oba modele uchwytów zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić łatwe podłączenie słuchawek, czy ładowarki.

Ponadto do oferty dołączają także dwa modele zintegrowanych z uchwytem ładowarek. Są to:

CAR PHONE HOLDER  MT6213 ładowarka samochodowa zintegrowana z  dwoma portami USB 5 V 2A, przelotowym gniazdem zapalniczki i regulowanym uchwytem do  smartfona. Pasuje do urządzeń z ekranem od 3″ do 5,2″ (59-85mm).
Zaletą CAR PHONE HOLDER jest możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie;

oraz

– urządzenie łączy w sobie funkcjonalność  uchwytu samochodowego, ładowarki, transmitera FM i zestawu Hands Free. Chowana w obudowie uchwytu wygodna i dobrze wyprofilowana słuchawka,  umożliwia prowadzenie bezpiecznych rozmów podczas jazdy samochodem.

SMART HF HOLDER MT6214 pasuje do standardowego gniazda zapalniczki o napięciu 12-24V, dzięki czemu sprawdzi się zarówno w samochodach osobowych jak i ciężarowych.

Urządzenia są objęte 2-letnią gwarancją.

źródło: materiały prasowe

Tagi: , , , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane