stickyimage

Logitech prezentuje G302 Daedalus Prime MOBA Gaming Mouse

Firma Logitech, innowator w zakresie akcesoriów gamingowych, przedstawia nową myszkę z serii G, Logitech® G302 Daedalus Prime™ MOBA Gaming Mouse. Testowana przez profesjonalnych graczy MOBA z takich drużyn jak Team SoloMid, Cloud9, CJ Entus Frost, CJ Entus Blaze oraz Invictus Gaming, Logitech G302 została zaprojektowana aby wytrzymać trudy rozgrywek na najwyższym poziomie profesjonalnego eSportu. Unikalny system napinania metalowej sprężyny pod przyciskami poprawia reagowanie na kliknięcia, dzięki czemu działania w grze są zawsze szybkie i precyzyjne.

Myszka G302 odzwierciedla stałe zaangażowanie firmy Logitech w wykorzystaniu nauki przy tworzeniu produktów, które pomagają graczom wygrywać. Szybkie i czułe przyciski, kształt oraz waga tej myszki są specjalnie dopasowane do wymagań profesjonalnych graczy MOBA.

Stworzyliśmy G302 aby zapewnić wydajność oczekiwaną przez najlepszych eSportowców na świecie” – mówi Izabela Sulima, Regional Marketing Manager Visegrad. „G302 łączy w sobie wygodę użytkowania, wytrzymałość oraz najbardziej zaawansowane technologie dostępne na rynku, dzięki czemu jest to najlepsza myszka do gier MOBA. G302 wytrzymuje trudy rozgrywek na najwyższym poziomie, zapewniając szybkie kliknięcia oraz precyzyjny timing, które są kluczowe, gdy zwycięstwo lub porażka rozstrzygają się w trakcie milisekund” – dodaje Izabela Sulima.

W sensorze myszki G302 zastosowano technologię Delta Zeta, łączącą unikalny projekt soczewki, geometrię podświetlenia wraz z algorytmami, zapewniającymi najbardziej precyzyjne odwzorowanie ruchów ręki na ekranie monitora.
G302 jest niezwykle lekka i czuła. Przyciski są wygodne  w użyciu, reagują naprawdę szybko, a śledzenie ruchów jest bez zarzutu” – mówi Jason „WildTurtle” Tran z drużyny Team SoloMid. „G302 jest dokładnie tym, czego potrzebowałem, aby zapewnić zwycięstwo swojej drużynie” – dodaje Jason „WildTurtle” Tran.

Zaprojektowana do szybkiego klikania
System napinania metalowej sprężyny pod przyciskami sprawia, że klikanie staje się jeszcze szybsze i bardziej precyzyjne. Przyciski są wstanie zarejestrować do pięciu wciśnięć na sekundę, dzięki temu nadążą za reakcją graczy w nawet najbardziej zaciętych starciach, co może stanowić przewagę potrzebną do odniesienia zwycięstwa.

Personalizowane ustawienia

Myszka Logitech G302 posiada 6 przycisków, które dzięki oprogramowaniu Logitech Gaming Software mogą być dowolnie zaprogramowane – od pojedynczego wciśnięcia, po skomplikowane makra. Dodatkowo dzięki oprogramowaniu można zapisać 4 różne poziomy DPI, które można zmieniać w locie – od niskich wartości do precyzyjnego celowania, po wysokie wartości do bardzo szybkiej nawigacji, a wszystko to z zachowaniem najwyższej precyzji.

Lekka i wytrzymała
Lekka konstrukcja zapewnia bardzo niskie tarcie ślizgaczy. Każdy z podstawowych przycisków jest  w stanie wytrzymać ponad 20 milionów kliknięć, czyli profesjonalny eSportowiec będzie mógł na niej grać  każdego dnia po 15 godzin dziennie aż przez 2 lata! Dzięki temu wszyscy użytkownicy mają gwarancję, że G302 będzie gotowa na obecne i przyszłe starcia.

Dostępność
Myszka Logitech G302 Daedalus Prime MOBA Gaming Mouse będzie dostępna w Polsce w grudniu 2014 roku w sugerowanej cenie detalicznej, wynoszącej 219 zł.
Więcej informacji o produkcie na: gaming.logitech.com

# # #
Logitech – informacje
Logitech jest światowym liderem w dziedzinie produktów służących cyfrowej rozrywce.
Od urządzeń komputerowych, przez domową rozrywkę, po platformy komunikacyjne, Logitech oferuje sprzęt i oprogramowanie umożliwiające nawigację w świecie cyfrowej rozrywki – muzyki, wideo, gier, mediów społecznościowych czy komunikacji przez Internet. Tworzone przez Logitech rozwiązania pozwalają również w pełni korzystać z nawigacji cyfrowej, zarządzać bezpieczeństwem oraz sterować domowymi urządzeniami. Założona w 1981 roku firma Logitech International to szwajcarska spółka notowana na szwajcarskiej giełdzie SWX (LOGN) oraz w Stanach Zjednoczonych na Nasdaq Global Select Market (LOGI).

Tagi: , , , , ,