stickyimage

Logitech Cube – mysz do zadań specjalnych

Firma Logitech wprowadziła do swojej oferty nową mysz – Logitech Cube – urządzenie, które wyróżnia się nie tylko unikatowym designem, ale także funkcjonalnością i wygodą. Logitech Cube, oprócz tego, że pełni funkcję myszki, doskonale sprawdza się jako profesjonalny prezenter.

Gdy urządzenie pełni rolę myszki, funkcja przewijania włącza się kiedy przeciągasz palcem po panelu głównym.. Taką możliwość zapewnia oprogramowanie Logitech Flow Scroll, dzięki któremu przewijanie jest tak płynne, jak na ekranie dotykowym smartfonów. W chwilę po podniesieniu Cube przełącza się do trybu prezentera. Urządzenie automatycznie przechodzi w odpowiedni tryb zaraz po podniesieniu. Aby przejść do następnego slajdu, wystarczy nacisnąć górną część myszki, natomiast żeby wrócić do poprzedniego widoku, należy obrócić ją w dłoni i kliknąć ponownie.

Potrzebujesz myszy na spotkanie? Logitech Cube mieści się w kieszeni, dzięki czemu zawsze możemy mieć go przy sobie. Łatwo ją wyjąć i zacząć używać do robienia notatek lub prowadzenia prezentacji. Nie trzeba gorączkowo poszukiwać odpowiedniego urządzenia. Cube jest zawsze pod ręką, ale wystarczy użyć przełącznika, aby nie zużywała energii w kieszeni. W kieszeni nosi się ją doskonale dzięki gładkim i subtelnie zaokrąglonym krawędziom.

Niewielki odbiornik Logitech Unifying® łączy się z aż sześcioma urządzeniami kompatybilnymi z technologią Unifying za pośrednictwem wydajnej, niezawodnej łączności bezprzewodowej na odległość do 25 metrów. Dzięki temu Cube działa z innymi urządzeniami Logitech Unifying, nie zajmując dodatkowo gniazda USB.

foto. chip magazine
teksty: logitech

 

Tagi: , , ,