stickyimage

JestemKasia twarzą zegarków CASIO Sheen

Delikatna, tajemnicza i lekko drapieżna – w nowej kampanii CASIO, JestemKasia prezentuje trzy oblicza, których wspólnym mianownikiem jest jej naturalny, niewymuszony i oryginalny styl. Tym samym idealnie odzwierciedla ideę damskiej linii zegarków z kolekcji  Sheen.

Blogerka słynie z zamiłowania do minimalizmu i prostych fasonów, ale pozbawionych nudy i sztampowości. Elegancję przeplata luźnym, uniwersalnym i  przede wszystkim wygodnym stylem. Ten niecodzienny mix świetnie uzupełniających się kontrastów sprawił, że CASIO postanowiło nawiązać współpracę właśnie z Kasią.

Jedna sesja – trzy wybrane przez Kasię stylizacje; do każdej dopasowany inny model z kolekcji Sheen. Bardzo naturalny „look” w akompaniamencie białej koszuli i delikatnego makijażu to dobre towarzystwo dla zegarka SHE-4505SG-7AEF.   Niewielki gabarytowo, ale nieskazitelnie wykończony Sheen zwraca na siebie uwagę. Kopertę zdobi ceramiczny pierścień, elementy modnego, różowego złota oraz 6 połyskujących kryształów Swarovskiego.

Do oryginalnej stylizacji z czarnym kapeluszem Kasia wybrała nie mniej oryginalny i zarazem najbardziej charakterystyczny z prezentowanych zegarków – Casio Sheen SHE-3503BD-1AER. Model wykonany w unikalnym kolorze grafitu z tytanowo-ceramicznym pierścieniem, który za sprawą nieregularnego cięcia daje mocno połyskujący efekt.

Skórzana, czarna ramoneska, wyraźny makijaż i pewne siebie, bezkompromisowe spojrzenie – JestemKasia w wersji drapieżnej słusznie postawiła na dodatki ze złotem. W stalowy Casio Sheen SHE-3507SG-7AUER zarówno na kopercie jak i bransolecie wkomponowano tradycyjne żółte złoto. Nie tylko dualizm kolorystyczny wyróżnia ten zegarek na tle pozostałych, ale również wielkość – to najmasywniejszy z prezentowanych czasomierzy, o średnicy 41 mm.

Promowane przez JestemKasia zegarki Casio Sheen to modowa propozycja dedykowana  kobietom w wieku od 20 do 40 lat. Klasykę uzupełniają tutaj aktualne trendy, ale też zegarmistrzostwo oraz precyzja, z której słynie CASIO, co zdecydowanie wyróżnia kolekcję na tle innych marek.

Modelka: JestemKasia.com
Foto: Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik
Make-Up: Magdalena Cichańska
Włosy: Wojtek i Agnieszka/ odNowa Aneta Rosińska

Specyfikacja techniczna zegarków :

Casio Sheen SHE-4505SG-7AEF
bransoleta i koperta wykonane ze stali szlachetnej
pierścień ceramiczny
szafirowe szkło
kryształy Swarovskiego
wskaźnik daty i dnia tygodnia
wodoszczelność 50m
cena 555 zł

Casio Sheen SHE-3507SG-7AUER
bransoleta i koperta wykonane ze stali szlachetnej
pierścień ceramiczny
szafirowe szkło
kryształy Swarovskiego
wskaźnik daty i dnia tygodnia
wodoszczelność 50m
podświetlenie tarczy
cena 1199 zł

  Casio Sheen SHE-3503BD-1AER
bransoleta i koperta ze stali nierdzewnej
szafirowe zdobienia
szafirowe szkło
pierścień tytanowo-ceramiczny
kryształy Swarovskiego
wodoszczelność 50m
podświetlenie tarczy
cena 1999 zł

Tagi: , , , ,