stickyimage

Jesień w stylu disco! Nowa kolekcja zegarków Lacoste

Cekiny, błysk, ekstrawagancja i moc kolorów, czyli kwintesencja styl disco. Narodził się w szalonych latach 70tych i do tej pory przejawia się w modzie. Te inspiracje można zaobserwować w najnowszej kolekcji zegarków Lacoste, które łamią jesienną szarość i modowej nudzie mówią NIE.

Róż, granat, fiolet, kryształowe krokodyle lśniące niczym dyskotekowe kule. Prezentowana kolekcja Lacoste to pełen fantazji i polotu zamysł projektantów francuskiego domu mody.
Nie pierwszy raz, wbrew panującym trendom, narzuconym głównie przez styl wiodącej pory roku, łamią oni utarte schematy i kreują unikalny „look”. W końcu mówimy o zegarka z segmentu „fashion”,  nie o tradycyjnej sekcji czasomierzy. Kolekcja w stylu disco to dwie linieVictoria z krokodylem na tarczy, oraz Goa – najbardziej barwny i rozbudowany wachlarz spośród wszystkich zegarków Lacoste. Vicotria, jak sama nazwa wskazuje, jest nieco bardziej elegancka i kobieca, z błyszczącym, kryształowym logo na tarczy. Paski tej kolekcji wykonane są ze skóry i kolorem idealnie synchronizują się z kopertą tak, aby w centrum uwagi pozostał mieniący się krokodyl. Goa natomiast to zdecydowanie bardziej casualowa kolekcja. Mocny róż z elementami jaskrawej zieleni oraz błyszcząca czerń z akcentami fioletu. Zegarki, które idealnie pasują do stylu disco kojarzonego z rolkami, kolorowymi spódniczkami i szaloną zabawą.

Victoria i Goa to świetny duet dla fanek zegarków szukających niestandardowych dodatków. Dodatków, które niekoniecznie założymy codziennie, które niekoniecznie będą pasowały do każdego stroju, ale założone na specjalną okazję, z pewnością staną się najbardziej przyciągającym wzrok akcentem naszego „looku”.


Zegarki dostępne w sieci salonów Time Trend i u partnerów handlowych firmy ZIBI.
Ceny : Victoria 895zł, Goa 399zł.

Tagi: , , , ,