stickyimage

GUESS dla stalowych kobiet

Lato, pięknie opalone ciało, odważne kolory i nienaganne dodatki. W roli tych ostatnich niezmiennie modne, duże, stalowe zegarki cieszące się niesłabnącą popularnością od wielu sezonów. W tym segmencie GUESS ma wiele do zaoferowania prezentując paletę pięknych, masywnych czasomierzy.

Gabarytami zegarki wielokrotnie przypominają męskie czasomierze, bo właśnie na wzór takich zostały zaprojektowane. Duże „stalówki” to niezwykle silny trend panujący nieprzerwanie od kilku lat. Kobiety niemalże rozkochały się w odważnych, masywnych akcesoriach. Dlaczego ? Przede wszystkim idealnie odzwierciedlają charakter kobiety –  odważna, twarda , „stalowa” dama. Po drugie, gustownie uzupełniają garderobę, stanowią zegarek i biżuterię w jednym, wielokroć odgrywając pierwsze skrzypce.

Przewodni wzór zegarka w opisywanym stylu, czyli stalowa, okrągła koperta i bransoleta, można zaprojektować na nieskończenie wiele sposób. Najlepszym tego przykładem jest prezentowany wachlarz czasomierzy GUESS. Z kryształami lub bez, z cyframi rzymskimi, arabskimi lub z samymi podziałkami. W palecie znajdziemy również chronografy ( trzy tarczki i 3 koronki) oraz zegarki z multidatą. Stalowe, masywne zegarki poza bardzo modnym „lookiem” mają też inną niepodważalną zaletę – pasują niemalże do każdego stylu, począwszy od eleganckiej sukienki, przez koszulę, dżinsy czy szorty w duecie z trampkami.

Tagi: , , ,