stickyimage

Czytnik e-booków PER3884B – mobilna rozrywka od Prestigio

Prestigio, marka prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych wprowadza na rynek nowy model czytnika e-booków PER3884B. Możliwości czytnika dalece wykraczają poza podstawową funkcję tego typu urządzeń –  oprócz czytania e-książek można na nim oglądać filmy, zdjęcia i słuchać muzyki. Produkt skierowany jest do osób poszukujących wielofunkcyjności i mobilności w wygodnej formie i niskiej cenie.

Dzięki wyposażeniu Prestigio PER3884B w 8-calowy, dotykowy wyświetlacz LCD TFT o wysokiej rozdzielczości 800×600 pikseli i żywych kolorach, czytanie książek czy korzystanie z multimediów staje się przyjemnością, pogłębioną przez możliwość jednoczesnego słuchania muzyki. Urządzenie ma zaledwie 208x160x11.5mm i stosunkowo niewielką wagę, dzięki czemu można je zabrać wszędzie. Wydajna bateria o pojemności 2900mAh pozwoli użytkownikowi korzystać z funkcjonalności czytnika nawet podczas najdłuższej podróży bez potrzeby zabierania ze sobą zasilacza.

Funkcjami urządzenia można sterować zarówno dotykiem jak i przyciskami ulokowanymi na obudowie, co daje możliwość wygodnego przewijania stron, bez konieczności wybierania opcji w menu czytnika. Wbudowana pamięć pozwala na magazynowanie 64MB dowolnych plików, a dodatkowo można rozszerzyć ją o 4GB za pomocą karty microSD. Model PER3884B obsługuje treści multimedialne w wielu formatach m.in. PDF, TXT, MOBI, HTML, WMA, JPEG, GIF, AVI, MP4, MOV.

Wyglądem czytnik bardzo przypomina małej wielkości tablet. Obudowa w kolorze grafitowej czerni nadaje urządzeniu elegancji i stylu, a skórzany pokrowiec dodawany do zestawu jest znakiem rozpoznawczym marki Prestigio.

Dodatkowym udogodnieniem jest platforma www.prestigioplaza.com,  gdzie można dokonać wirtualnych zakupów, mając wszystkie potrzebne urządzenia i gadżety w jednym miejscu. Oprócz tego na użytkowników urządzeń Prestigio czekają tam gotowe do pobrania aplikacje, multimedia i e-książki – w tym aż 27 500 w języku polskim. Internetowa księgarnia Prestigio posiada obecnie w swoich zasobach już ponad 289 000 wirtualnych książek w 20 językach, w tym ponad 33 000 po polsku, a także bezpłatny pakiet około 3000 e-booków zawierający 460 lektur szkolnych . Wciąż trwa promocja na e-booki, które można nabyć ze zniżką 25% w ciągu 6 miesięcy od rejestracji urządzenia Prestigio.

Cena: 349 zł

Tagi: , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane