stickyimage

Być jak Rihanna – trendy w biżuterii od Cocktail’me

Jeśli chcesz modnie wyglądać i nadążać za hot trendami wystarczy obserwować najbardziej stylową wokalistkę na świecie, Rihannę.

Pochodząca z Barbadosu charyzmatyczna piosenkarka nie tylko świetnie sobie radzi ze śpiewem i swoją karierą, ale też doskonale prezentuje się na scenie. Rihanna jest prawdziwym barometrem modowym, jej styl kopiuje tysiące dziewczyn na całym świecie. Co decyduje o niekwestionowanej pozycji gwiazdy także w tej dziedzinie?

Rihanna, jak każda kobieta jest zmienna, nie przywiązuje się do jednego stylu. Raz jest powabną, pełną kobiecości elegantką; innym razem niegrzeczną dziewczynką. W swoich strojach odważnie miesza trendy i jak każda gwiazda uwielbia błyszczeć. Najważniejszym dodatkiem jest biżuteria. Jej ulubionym projektantem jest CC Skye, wg magazynu In Touch ”Najgorętsza projektantka Hollywood”, która w Polsce dostępna jest dzięki butikowi Cocktail’me.

Rihana doskonale wie, co w modzie piszczy. To ona pierwsza zaczęła publicznie pokazywać się w sportowych bluzach i okazałych naszyjnikach, niemających na pierwszy rzut oka ze sobą nic wspólnego. Okazało się to starzałem w 10. Jeśli lubisz luźna formę dodaj duży łańcuch koniecznie gruby i złoty i stylizacja sezonu gotowa.

Rihanna na scenę najchętniej wybiera ostre dodatki: lśniące chockery, nabijane ćwiekami bransoletki i pierścienie – kolczatki. Punk rockowe inspiracje doskonale dopełniają jej kontrowersyjny wizerunek, razem z muzyką i energią, jaką wyzwala podczas koncertu stanowią swoistą mieszankę wybuchową. Podczas tegorocznego Diamonds Word Tour gwiazda zapewne niejednym nas jeszcze zaskoczy.

A ty, jeśli lubisz czuć się jak gwiazda, czep inspirację ze stylizacji piosenkarki, która potrafi chwycić za serce na długo.

Więcej o najnowszych trendach znajdziecie na blogu http://cocktailmeblog.blogspot.com/ Jeśli potrzebujesz rady eksperta umów się na wizytę w showroomie marki przy ul. Mokotowskiej w Warszawie.

Showroom Coctail’me
Ul. Mokotowskiej 52 A
00-543Warszawa
Godziny otwarcia:
poniedziałek –piątek: 11.00-19.00
sobota: 11.00-17.00
niedziela: 11.00-15.00

Cocktail’me to najmodniejsze miejsce na biżuteryjnej mapie Warszawy. Ulubiona miejscówka wielbicielek stylu i znawczyń trendów. Mekka gwiazd i stylistów. To zobowiązuje, dlatego showroom będący jednocześnie butikiem marki Cocktail’me, zlokalizowany jest nie gdzie indziej, a na najpopularniejszej modowej ulicy w Warszawie – Mokotowskiej. Tu w jednym miejscu znajdziemy szałowe kolekcje światowych projektantów m.in.: Eddiego Borgo, CCSKYE , CREART2, Patrizii Daliany, BEXROX, Brokenfab, Fallon/Fenton, Isharya, Brandy Pham, Sexi Guru czy La mer collections. Także w Cocktail’me mamy szanse upolować nowości nOir, marki, którą pokochały Madonna i Sarah Jessica Parker.  Pełna oferta biżuterii dostępna jest także w sklepie internetowym pod adresem  www.cocktailme.pl Inspiracje dotyczące najmodniejszych stylizacji i biżuteryjnych terendów można śledzić na blogu: http://cocktailmeblog.blogspot.com/

źródło:materiały prasowe

Tagi: , , , , , ,

Skomentuj artykuł

Wymagane