stickyimage

Nowa myszka Logitech Wireless Mouse M560

Stań się profesjonalistą z nową myszką Logitech Wireless Mouse M560
Mysz pełnych rozmiarów o dopasowanym do dłoni kształcie to nowy wymiar komfortu pracy.

Firma Logitech zaprezentowała nową bezprzewodową mysz komputerową, której kształt został zaprojektowany tak, by zapewnić użytkownikom wyjątkowy komfort podczas korzystania ze sprzętu. Mysz Logitech Wireless Mouse M560 jest adresowana zarówno do osób praworęcznych jak  i leworęcznych.

Wydawało nam się niezbędne, by stworzyć mysz komputerową dedykowaną wszystkim tym, którzy spędzają długie godziny przed komputerem w pracy lub w domu. Wireless Mouse M560 umożliwia szybkie korzystanie z najczęściej używanych aplikacji i narzędzi, zapewniając przy tym nowy poziom komfortu — mówi Paweł Ryniewicz, Regional Manager Visegrad w Logitech.

Nowa mysz Logitech M560 wyposażona została w specjalny przycisk znajdujący się zaraz za rolką do przewijania dedykowany systemowi Windows 8. Dzięki temu każdy użytkownik otrzymuje możliwość szybkiego dostępu do jego ulubionych funkcji. Co więcej, urządzenie posiada dodatkowe dwa przyciski ulokowane pod powierzchnią na kciuk, które ułatwiają szybkie przełączanie między tradycyjnym pulpitem Windows, aplikacjami i nowym pełnoekranowym interfejsem Windows 8. Dzięki oprogramowaniu Logitech SetPoint™ możliwe jest też swobodne zaprogramowanie wspomnianych klawiszy tak,  by odpowiadały indywidualnym oczekiwaniom.

Nowa rolka od Logitech, zapewnia myszy M560 hiper-szybką pracę i wyjątkową precyzję. Mysz pozwala  na wygodne przewijanie nawet najdłuższych dokumentów tekstowych, przeglądanie stron internetowych czy obszernych folderów zdjęciowych. Co więcej, do Logitech Wireless Mouse M560 został dołączony niewielki odbiornik USB Logitech® Unifying, który dzięki swoim niewielkim rozmiarom jest niemal niewidoczny po podłączeniu do komputera i nie stanowi utrudnienia podczas transportu, a dodatkowo do jednego odbiornika, możesz podłączyć kilka innych, kompatybilnych akcesoriów od Logitech.

Dostępność
Mysz Logitech Wireless Mouse M560 będzie dostępna w Polsce w październiku 2013 roku, w sugerowanej przez producenta cenie: 179,99 pln. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.logitech.com.

Logitech – informacje
Logitech jest światowym liderem w dziedzinie produktów służących cyfrowej rozrywce. Od urządzeń komputerowych, przez domową rozrywkę, po platformy komunikacyjne, Logitech oferuje sprzęt
i oprogramowanie umożliwiające nawigację w świecie cyfrowej rozrywki – muzyki, wideo, gier, mediów społecznościowych czy komunikacji przez Internet. Tworzone przez Logitech rozwiązania pozwalają również
w pełni korzystać z nawigacji cyfrowej, zarządzać bezpieczeństwem oraz sterować domowymi urządzeniami. Założona w 1981 roku firma Logitech International to szwajcarska spółka notowana na szwajcarskiej giełdzie SWX (LOGN) oraz w Stanach Zjednoczonych na Nasdaq Global Select Market (LOGI).

Tagi: , , , , ,